Statistika našeho portálu

  • 94 757 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Sport

Zobrazuji výsledky 1 - 10 z celkem 16

Fitness Centrum RENTOR - Opava

12.07.2011 Opava

Klimatizované fitness centrum sídlící v multifunkční hale jako vůbec první místo v Opavě svým zákazníkům kromě posilovacích strojů a sauny nabízí také možnost speedingu a alpinningu, tedy tréninku na trenažerech Alpitrack

Sport fitness Opava

12.07.2011 Opava

Fitness centrum, jehož návštěva slibuje individuální přístup i přístupné ceny. Pod jeho střechou na vás čeká na čtyřicet cvičebních stanovišť, kompletní sortiment značky Nutrend, a v neposlední řadě také sport bar.

Fitness centrum PEPA I. - Opava

12.07.2011 Opava

Čerstvě zrekonstruované fitness centrum, kde při jejich přípravě můžete potkat kulturisty reprezentující v současnosti nejúspěšnější klub na území ČR. Vybaveno profesionálními stroji Grün sport.

Power plate studio - Opava

12.07.2011 Opava

Specializované studio zaměřené na vibrační trénink na cvičebních strojích Power Plate. Spolu s výraznými slevami při zakoupení permanentky od deseti vstupů až po rodinnou měsíční permanentku nabízí za zvýhodněnou cenu diagnostiku InBody.

FitSo - Opava

12.07.2011 Opava

Komplex fitcentra a solária pokrývající plochu o rozměru 240 metrů čtverečních, na němž naleznete bezmála pět desítek cvičebních stanovišť. K dispozici je zde turbo solárium Alisun a prodej výživových doplňků.

Contours express - Opava

12.07.2011 Opava

Jedna z deseti poboček světově známého řetězce posiloven zasvěcených něžnému pohlaví. V areálu bývalé mateřské školy dnes můžete své tělo protáhnout v rámci kruhového tréninku, jež celkově zabere pouhých 30 minut.

Jezdecký klub Starý Mlýn Opava - Kylešovice

03.06.2011 Opava

Vydejte se do Opavy a využijte služeb malého jezdeckého klubu. K dispozici je devatenáct koní a v klubu je zapsáno 24 členů. Do klubu se mohou zapsat také děti, které se zabývají jezdectvím.

Jezdecký klub Opava - Kateřinky

03.06.2011 Opava

Provoz jezdeckého klubu.

Paintball Mania - Opava

03.06.2011 Opava

Zahrajte si novou adrenalinovou hru paintball, který vyžaduje postřeh, sílu a také kondici. Na zážitky z tohoto sportu nezapomenete. Je poskytován úplný servis pro firmy, skupiny i jednotlivce. Využijte hřišť a zahrajte si paintball.

Paintball Gangsters - Opava

03.06.2011 Opava

Paintball je moderní adrenalinový sport, který vyžaduje rychlost, sílu a fyzickou kondici. Můžete si zahrát paintball na zcela novém hřišti, které se nachází 10 km od Bruntálu. Bude vám zapůjčeno veškeré vybavení.

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

úterý 26. leden

Dnes má svátek Zora

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete