Statistika našeho portálu

  • 99 296 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Sport

Zobrazuji výsledky 1 - 10 z celkem 24

Fit centrum Sport Klapka - Karviná-Fryštát

12.07.2011 Karviná

Fit centrum fungující pod záštitou cyklo prodejny s dlouholetou tradicí. Pokrývá pestrou paletu pohybových aktivit, mezi něž patří aerobik, spinning, alpinning či fitbox. Na své si zde však přijdou také vyznavači power jógy či pilates.

Arena Fitness Centrum - Karviná

12.07.2011 Karviná

Fitness centrum spojující klasickou posilovnu se třiceti stanovišti, Kardio zónu vybavenou dvojicí cross trainerů a stepperem a aerobní sál, v němž si můžete zacvičit zumbu, či systemu. Součástí centra jsou také masáže: od těch klasických po baňkování.

FITNESSKO Český Těšín

12.07.2011 Český Těšín

Navštivte i vy kvalitní fitness centrum, které je vhodné jak pro muže, tak i pro ženy. K dispozici jsou moderní posilovací přístroje, vyzkoušet můžete fitbox, alpinning, saunu, relax zónu, zumbu a street dance.

Fitness centrum Lemi - Havířov

12.07.2011 Havířov

Navštivte fitness centrum, kde na vás čeká celá řada služeb. K dispozici máte indoor cycling, lymfodrenážní masáže a také další druhy masáží. Začněte cvičit i vy a zlepšete si tak svou fyzickou kondici.

FIT CENTRUM - Havířov

12.07.2011 Havířov

Redukujte svou hmotnost a vytvarujte si tělo do plavek. Nyní máte jedinečnou šanci. K dispozici máte celou řadu služeb, jichž můžete využít. Nechybí posilovna, aerobic, hubnutí a také cvičení pro těhotné.

Fit centrum - Karviná

12.07.2011 Karviná

Pokud budete chtít vyzkoušet něco nového, máte možnost navštívit fitness centrum, které přináší celou řadu služeb. K dispozici je solárium, fitbox, alpinning a také dětský fitbox. Dopřejte si to nejlepší.

Fitcentrum Darja - Bohumín

12.07.2011 Bohumín

Redukujte svou hmotnost, zlepšete svou fyzickou kondici a vytvarujte si tělo do plavek. Můžete začít cvičit ve fitness centru, kde na vás čekají kvalitní přístroje, které mají za cíl snížení vaší váhy a vybudování svalové hmoty.

Fitness centrum - Rychvald

12.07.2011 Rychvald

Cvičení je pro tělo velmi důležité, a proto začněte cvičit i vy. K dispozici máte fitness centrum, které nabízí kvalitní služby. Kromě vybavené posilovny na vás čeká solárium, masáže a také prodej sportovní doplňkové výživy.

Fitness club A&A - Albrechtice

12.07.2011 Albrechtice

Začněte efektivně hubnout a navštivte fitness centrum, které je vybaveno kvalitní posilovnou. Pro návštěvníky je připraveno také solárium a chvíli odpočinku si dopřejete v restauraci. Vyzkoušejte něco nového i vy.

ProActiv fitness - Český Těšín

12.07.2011 Český Těšín

Pokud chcete vypadat dobře, pak využijte služeb fitness centra. Můžete vyzkoušet celou řadu cvičení a k dispozici máte posilovnu, kardio zónu a nechybí ani sauna či masáže. Vyzkoušejte také skupinové cvičení.

sobota 4. únor

Dnes má svátek Jarmila

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete