Statistika našeho portálu

  • 101 421 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Apartmány u Vacátků - Horní Planá

Horní Planá

Nabízíme Vám ubytování v 1. patře 200 let staré šumavské chalupy – bývalý hornorakouský dvorec, na dohled Lipenského jezera a nedaleko rakousko-německé hranice. Jedná se o apartmán o dvou místnostech (6 – 7 lůžek), kuchyňkou a sociálním zařízením. Možnost dvoulůžkového pokoje s přistýlkou. Po dohodě možno k zapůjčení DVD+video, společenské hry. U chalupy je možné používat zahradu s ohništěm, udír…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Nabízíme Vám ubytování v 1. patře 200 let staré šumavské chalupy – bývalý hornorakouský dvorec, na dohled Lipenského jezera a nedaleko rakousko-německé hranice. Jedná se o apartmán o dvou místnostech (6 – 7 lůžek), kuchyňkou a sociálním zařízením. Možnost dvoulůžkového pokoje s přistýlkou. Po dohodě možno k zapůjčení DVD+video, společenské hry. U chalupy je možné používat zahradu s ohništěm, udírnou, posedět pod pergolou nebo se pokochat výhledem na Lipenské jezero a krásné okolí.

Možnosti stravování

Kuchyňka – dvouvařič, rychlovarná konvice, mikrovlná trouba, lednice a veškeré nádobí. Také možnost stravování v restauraci v Perneku.

Popis okolí

V jarním, letním a podzimním období máme ideální podmínky pro rybaření na Lipně, cykloturistiku, turistiku, houbaření, vodní sporty, yachting, windsurfing, kiteboarding.

Tipy na výlet po okolí

K procházkám lákají lesy plné hub a borůvek a pro milovníky památek tu máme Vítkův hrádek, Schwarzenberský kanál a samozřejmě 25 kilometrů vzdálený Český Krumlov, Rožmberk nad Vltavou nebo klášter ve Vyšším Brodu a Zlaté Koruně. V zimě možnost lyžování v rakouském středisku Hochficht včetně skipasu a dopravy. Slevy pro seniory.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete