Statistika našeho portálu

  • 94 743 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Autokemp Seč Pláž - Seč

Seč

Autokemp Seč Pláž je vzdálený asi 1 km od centra Seče. Nonstop recepce funguje v období letní sezóny. Kemp má travnatý upravený povrch, ve výbavě je úschovna kol či půjčovna sportovních potřeb, společenská místnost, kuchyňka, dětský koutek. Stany a karavany lze stavět do 2 rozdělených sektorů (klidnější pro rodiny s dětmi je vzdálenější od recepce), možnost elektrické přípojky je v obou sektorech…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
, Seč
Oblast
Severovýchod
Kraj
Pardubický kraj
Okres
Chrudim
Obec
Seč

Fotogalerie k článku

Autokemp Seč Pláž je vzdálený asi 1 km od centra Seče. Nonstop recepce funguje v období letní sezóny. Kemp má travnatý upravený povrch, ve výbavě je úschovna kol či půjčovna sportovních potřeb, společenská místnost, kuchyňka, dětský koutek. Stany a karavany lze stavět do 2 rozdělených sektorů (klidnější pro rodiny s dětmi je vzdálenější od recepce), možnost elektrické přípojky je v obou sektorech. Vhodný i pro rybáře!

Možnosti stravování

Chatky jsou vybaveny malou kuchyňkou (včetně nádobí). Ostatní mohou využít veřejné kuchyňky, nebo se najíst v některé z útulných letních hospůdek přímo v areálu. Nechybí ani stánky s rychlým občerstvením. V centru Seče najdete kromě restaurací i 2 pizzerie.

Popis okolí

Přímo na kemp navazuje travnatá pláž. V areálu si můžete půjčit loďku, najdete zde prodejnu základních potravin, ovoce a zeleniny, drogistického zboží, novinový stánek, rychlé občerstvení, zmrzlinu, stejně jako nekolik příjemných hospůdek.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

čtvrtek 21. leden

Dnes má svátek Běla

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete