Statistika našeho portálu

  • 100 996 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Chata Lucie - Mnetěš

Mnetěš

Chata byla zrekonstruována v roce 2005. Místa ke spaní pro 6 - 10 osob na dvou poschodích. Místnosti - kuchyně, bar, 2 sprchy, 2 WC, společenská místnost, 4 pokoje, zahrádka s grilem, terasa a balkon, sauna, bar. Kuchyně je plně vybavená. Příslušenství - bar, lednice/mrazák, trouba, vařič, krb, grill, DVD přehrávač, CD přehrávač, rádio, satelitní TV, žehlička, žehlící prkno, sušák na prádlo, fén,…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Mnetěš 38, Mnetěš
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Litoměřice
Obec
Mnetěš

Fotogalerie k článku

Chata byla zrekonstruována v roce 2005. Místa ke spaní pro 6 - 10 osob na dvou poschodích. Místnosti - kuchyně, bar, 2 sprchy, 2 WC, společenská místnost, 4 pokoje, zahrádka s grilem, terasa a balkon, sauna, bar. Kuchyně je plně vybavená. Příslušenství - bar, lednice/mrazák, trouba, vařič, krb, grill, DVD přehrávač, CD přehrávač, rádio, satelitní TV, žehlička, žehlící prkno, sušák na prádlo, fén, topení a teplá voda. Úklid na konci pobytu zdarma. Parkování - 1 soukromé parkovací místo. Deposit na možné škody 100 EURO (skupiny nad 6 osob 150 EURO). Kouření a zvířata nejsou povoleni.

Možnosti stravování

Možnost vlastního vaření v plně vybavené kuchyni. Hospoda: 50 m, restaurace 200 m, obchod 200 m.

Popis okolí

Chata se saunou, s terasou a s pěkným výhledem na horu Říp se nachází v obci Mnetěš, 6 km od Roudnice nad Labem a 35 km od Prahy ve středních Čechách. Pronajímá se celoročně.

Tipy na výlet po okolí

Hora Říp, CHKO Kokořínsko, hrad Kokořín, hrad Hazmburk, Veltruský park, zámek v Nelahozevsi, zámek v Benátkách nad Jizerou, zřícenina hradu Okoř, Polabská černava, muzeum gheta v Terezíně, CHKO České středohoří, množství kulturních, Máchovo jezero.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete