Statistika našeho portálu

  • 100 265 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 209 Míst a památek

HOTEL KORUNA - Roudnice nad Labem

Roudnice nad Labem

Hotel Koruna se nachází v klidném historickém centru města Roudnice nad Labem. Poskytuje 3 kategorie ubytování: mládežnickou ubytovnu, hotelovou část a apartmá – celkem 63 lůžek. K dispozici je parkoviště, v letních měsících je možnost využití hotelové terasy. V blízkosti hotelu je vlakové i autobusové nádraží. Součástí celého komplexu je restaurace Rebel, bar a školicí středisko.V objektu školic…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Nám. Jana z Dražic 103, Roudnice nad Labem
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Litoměřice
Obec
Roudnice nad Labem

Fotogalerie k článku

Hotel Koruna se nachází v klidném historickém centru města Roudnice nad Labem. Poskytuje 3 kategorie ubytování: mládežnickou ubytovnu, hotelovou část a apartmá – celkem 63 lůžek. K dispozici je parkoviště, v letních měsících je možnost využití hotelové terasy. V blízkosti hotelu je vlakové i autobusové nádraží. Součástí celého komplexu je restaurace Rebel, bar a školicí středisko.

V objektu školicího střediska se nachází dvě klimatizované učebny, které mohou být v případě zájmu či většího počtu lidí spojeny ve velký sál s kapacitou 150 lidí. Prostory jsou vhodné k jednorázovému či dlouhodobému pronájmu, zejména pro vzdělávací akce, semináře, pořádání kongresů a tiskových konferencí. Učebny jsou plně technicky vybaveny (PC, diaprojektor, flip-chart aj). WI-FI a bezbariérový přístup v celém areálu je samozřejmostí.

Pro hosty Zajišťujeme snídaně či plnou penzi v restaurace Rebel.

Možnosti stravování

Restaurace Rebel jistě potěší všechny milovníky nejrůznějších specialit. Prostory restaurace se využívají pro polopenze a zároveň jsou vhodné pro pořádání nejrůznějších slavnostních akcí. Dále je možnost i letního posezení na zahrádce. Bar nabízí široký výběr koktejlů, piv, vín, alko i nealko nápojů a to vše v útulném a příjemném prostředí.

Popis okolí

Město Roudnice nad Labem leží 50km od Prahy – v blízkosti dálnice D8, na trase Praha – Teplice – Drážďany (exit 29). Do Roudnice se z Prahy dostanete snadno i vlakem nebo autobusem. Tato lokalita je cizinci velmi oblíbená nejen pro její blízkost Praze, ale hlavně kvůli nádhernému okolí s možností nejzajímavějších výletů.

Tipy na výlet po okolí

Roudnice nad Labem je centrem podřipska, takže jako první na výlet se nabízí památná hora Říp. Dalšími cíly jak pěší tak cyklo turistiky mohou být hrady či zámky v blízkém okolí. Roudnice nabízí také mnoho sportovišť vhodných jak pro profesionální tak rekreační využití.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Panenky v Libochovicích 2023

11.08.2023 - 13.08.2023
Libochovice

Kdo by neměl rád panenky, skoro každá holčička a možná i leckterý chlapec si s nimi dovedli hrát celé dlouhé hodiny. A…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete