Statistika našeho portálu

  • 100 265 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 209 Míst a památek

Hotel LEV - Lovosice

Lovosice

Čtyřhvězdičkový Hotel Lev prošel v roce 2012 celkovou rekonstrukcí. Rozšířili jsme kapacitu hotelu na celkem 31 dvojlůžkových a 6 jednolůžkových pokojů. Vybudovali jsme konferenční sál s kapacitou cca 100 míst divadelní sezení a cca 70 míst školní sezení. K dispozici je moderní technické vybavení sálu. V hlavní budově hotelu vznikly 2 salonky o kapacitě 12 a 6 míst, vhodné nejen pro menší školení…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Kostelní 3/5 5/3, Lovosice
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Litoměřice
Obec
Lovosice

Fotogalerie k článku

Čtyřhvězdičkový Hotel Lev prošel v roce 2012 celkovou rekonstrukcí. Rozšířili jsme kapacitu hotelu na celkem 31 dvojlůžkových a 6 jednolůžkových pokojů. Vybudovali jsme konferenční sál s kapacitou cca 100 míst divadelní sezení a cca 70 míst školní sezení. K dispozici je moderní technické vybavení sálu. V hlavní budově hotelu vznikly 2 salonky o kapacitě 12 a 6 míst, vhodné nejen pro menší školení či obchodní jednání, ale i pro různé typy oslav. Hotelová restaurace "Patriot" s celkovou kapacitou 40-50 míst nabízí jak převážně česká a regionální jídla tak i mezinárodní jídla a je rovněž vhodná pro pořádání různých oslav či jiných akcí. Lobby bar v blízkosti recepce má v nabídce menší občerstvení. V nové části Hotelu Lev se nachází italská restaurace a café bar "Di Gusto" o kapacitě 30ti míst. Venkovní zahrádka s příjemným a klidným posezením je k dispozici v letních měsících v zadní části hotelu. Jistě vítaným doplňkem našich služeb je i dětský koutek pro zabavení malých neposedů . Nejen hoteloví hosté mají k dispozici wellness centrum s bazénem, saunou, vířivkou a masážní místností. Wi-fi připojení zdarma v celém hotelu!

Možnosti stravování

Nekuřácká restaurace Patriot o kapacitě 40-50 míst nabízí příjemné posezení pro Váš rodinný či pracovní oběd.

Nabízíme široký výběr jídel podle zásad moderní gastronomie.V našem jídelním lístku nechybí tradiční česká jídla, jako jsou svíčková na smetaně, kachna s žemlovým knedlíkem a zelím či guláš se šumavskými knedlíky, kvalitní steaky a také rybí speciality.

Zázemí naší hotelové kuchyně nabízí i cateringové služby, které si lze objednat jak v našich prostorách, tak i pro externí využití.Prostory restaurace propůjčujeme k soukromým či firemním účelům, pořádáme bankety, rauty, svatby, narozeninové oslavy, vánoční večírky apod.

Plníme také speciální přání našich hostů – například Vám sestavíme slavnostní několika chodové menu na míru třeba ku příležitosti Vašeho výročí…

V blízkosti restaurace jsou také dva salonky – salonek Royal pro 12 osob a salonek Golden pro 6 osob.

Popis okolí

V blízkém okolí hotelu naleznete sportovní areál s fotbalovým hřištěm, běžeckou dráhou, dále také sportovní haly, tenisové kurty a v letních měsících i venkovní koupaliště. V lesoparku u řeky Labe je vybudována cyklostezka vhodná i pro in-line, která vede z Prahy až do německých Drážďan. Zhruba 200 m od hotelu se nachází také naše kavárna Café Zámeček, kde nabízíme výběrovou kávu, zákusky, pralinky, bagety, sendviče - vše vlastní výroby. Je zde velmi příjemná venkovní terasa s dětským hřištěm. Jelikož Lovosice leží v Českém Středohoří naleznete zde také mnohé turistické možnosti - hora Lovoš, Radobýl, Milešovka. Výlet si také můžete udělat na blízké hrady a zříceniny - Košťálov, Hazmburk, Budyně nad Ohří, Střekov nebo zámky - Ploskovice, Libochovice. Za zmínku také určitě stojí historické město Litoměřice a město Terezín - s památníkem a muzeem ghetta.

Tipy na výlet po okolí

Jelikož Lovosice leží v Českém Středohoří naleznete zde také mnohé turistické možnosti - hora Lovoš, Radobýl, Milešovka. Výlet si také můžete udělat na blízké hrady a zříceniny - Košťálov, Hazmburk, Budyně nad Ohří, Střekov nebo zámky - Ploskovice, Libochovice. Za zmínku také určitě stojí historické město Litoměřice a město Terezín - s památníkem a muzeem ghetta. Výletní loď Porta Bohemica Vás proveze Bránou Čech Českého Středohoří.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Panenky v Libochovicích 2023

11.08.2023 - 13.08.2023
Libochovice

Kdo by neměl rád panenky, skoro každá holčička a možná i leckterý chlapec si s nimi dovedli hrát celé dlouhé hodiny. A…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete