Statistika našeho portálu

  • 92 985 Akcí v kalendáři
  • 5 382 Ubytovacích zařízení
  • 24 177 Míst a památek

Hotel - Sokolský dům - Domažlice

Domažlice

Ubytování v centru DomažlicHotel se nachází přímo v historickém centru Domažlic, které nabízí spoustu možností pro nákupy, návštěvu historických míst, relaxaci, zábavu, sport. Ať už do Domažlic cestujete z jakéhokoliv důvodu nebo jen projíždíte, zastavte se v hotelu Sokolský dům. Poskytneme Vám pohodlné ubytování, široký výběr jídel, stylové prostředí. Bohatá historie Domažlicka se svými muzei, h…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Náměstí Míru 121, Domažlice
Oblast
Jihozápad
Kraj
Plzeňský kraj
Okres
Domažlice
Obec
Domažlice

Fotogalerie k článku

Ubytování v centru DomažlicHotel se nachází přímo v historickém centru Domažlic, které nabízí spoustu možností pro nákupy, návštěvu historických míst, relaxaci, zábavu, sport. Ať už do Domažlic cestujete z jakéhokoliv důvodu nebo jen projíždíte, zastavte se v hotelu Sokolský dům. Poskytneme Vám pohodlné ubytování, široký výběr jídel, stylové prostředí. Bohatá historie Domažlicka se svými muzei, hrady, krásnou přírodou a chodskou keramikou, přispěly k tomu, že se k nám hosté neustále a rádi vracejí.

Možnosti stravování

Hotelová restaurace 55 místOchutnejte chodskou a mezinárodní kuchyni Nejen ubytované hosty, ale i ostatní návštěvníky zveme do příjemného prostředí naší restaurace, ve které je celoročně v provozu letní a zimní terasa. Milovníci piva mají k dispozici nejen točený Pilsner Urquel 12°, ale i speciality, které k pivu patří. V jídelním lístku najdete mezinárodních speciality od pizz, salátů, těstovin, steaků, až po pravou chodskou kuchyni. Nabídka sladkých pokušení přiláká nejen ty nejmenší, ale čeká na všechny, kteří mají rádi ovocné a zmrzlinové poháry, zákusky a koktejly.

Tipy na výlet po okolí

Výlety do okolí Hrad a zámek Horšovský Týn - 10km Čerchov - 15km Klatovy - 25km Zámek Chudenice - 20km Hrad a zámek Klenová Zřícenina hradu Rýzmberk - 8km Hrad Rábí - 60km Zámek v Poběžovicích - 20 km Zoo Plzeň - 65km Tvrz Lštění - 9,5km Kozinův pomník - 5km Nový Herštejn – 10km Koráb – 11,5km přírodní koupaliště Babylon – 5km krytý a venkovní bazén ve Waldmünchenu – 15km

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Rockový festival Pekelný ostrov 202…

03.07.2020 - 04.07.2020
Holýšov

První červencový víkend bude opět patřit příznivcům dobré rockové muziky. Po deváté se otevřou brány Pekelného ostrova…

3. Hollywood US cars - sraz aut - H…

17.07.2020 - 19.07.2020
Areál Pekelného ostrova

Zveme všechny příznivce, fanoušky, nadšence a majitele US cars na velkolepý sraz amerických vozů a také motocyklů…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Karanténa.

Kategorie
Turistické regiony

čtvrtek 2. duben

Dnes má svátek Erika

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete