Statistika našeho portálu

  • 94 549 Akcí v kalendáři
  • 5 386 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Ubytování

Zobrazuji výsledky 1 - 10 z celkem 11

Penzion U Chodského Hradu - Domažlice

28.12.2019 Domažlice

Penzion u Chodského Hradu nabízí klidné a příjemné ubytování v historickém centru města Domažlice. K dispozici jsou plně vybavené 1- 4 lůžkové pokoje i rodinné apartmány, vlastní kuchyňka i WiFi internet. Snídaně jsou zahrnuty v ceně ubytování. Vstřícnost a otevřenost k osobním přáním.

Centrum Tiffany Pension - Domažlice

14.10.2014 Domažlice

Ubytování v Domažlicích, cena od 500,- Kč, tel.: 602396666***Centrum Tiffany Pension se nachází v historickém centru Domažlic z 15. století, tento rodinný tříhvězdičkový pension s dvacetiletou tradicí - majitel Otto Řezníček - mluví plynule anglicky, německy a rád vás informuje o všech zajímavostech ve městě Domažlice i okolí Chodska. V…

Hotel Kalous - Domažlice

17.05.2013 Domažlice

Hotel disponuje 22 pokoji s kapacitou 55 pevných lůžek. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. V prvním patře hotelu k dispozici Wi-fi připojení k internetu.

Hotel Nemanský Mlýn - Domažlice

29.10.2012 Domažlice

Základy penzionu jsou datovány již z 18. století. Přes 300 let starý mlýn byl s velkou péčí přestavěn na penzion se stylovým restaurantem, kterému dominují velká kamna. Penzion má kapacitu 18 lidí. Možnost ubytovaní je ve dvoulůžkových apartmánech. Každý apartmán má vlastní obývací pokoj a ložnici v podkroví s možností přistýlky. Pro…

Hotel Výhledy - Domažlice - Český Les

07.02.2011 Domažlice

Hotel Výhledy Vám poskytuje ubytovaní s kapacitou 75-lůžek v útulných pokojích jsou to převážně dvojlůžkové pokoje. Hotel se nachází nedaleko hraničeného přechodu s Německem. Je vybavený vlastním parkováním pro autobusy a auta.Pokoje jsou převážně dvoulůžkové.Díky své poloze nabízí hotel výborné podmínky pro rodinné rekreace. Nachází se…

Penzion U Martina - Domažlice

21.06.2009 Domažlice

Penzion se nachází v klidném historickém centru města Domažlice asi 100m od náměstí. Dům je ze 16.století, plně rekonstruován. Nabízíme jedno až čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Na pokojích TV+SAT. Pro naše zákazníky nabízíme parkování na uzavřeném parkovišti. Přímo v objektu je místnost k uskladnění jízdních kol.…

Pension Family - Domažlice

24.11.2008 Domažlice

Rekonstruovaný rodinný dům v historickém objektu. 2 - 3 lůžkové pokoje s možností přistýlek. Standardní vybavení pokojů včetně sociálního zařízení. Možnost bezplatného připojení k internetu pomocí Wi-Fi.

Penzion Bosáková - Domažlice

12.11.2008 Domažlice

Celoroční ubytování ve dvou rodinných penzionech v Domažlicích. Oba peziony se nacházejí v klidné části blízko centra - cca 5 minut pěšky.

Hotel - Sokolský dům - Domažlice

10.11.2008 Domažlice

Ubytování v centru DomažlicHotel se nachází přímo v historickém centru Domažlic, které nabízí spoustu možností pro nákupy, návštěvu historických míst, relaxaci, zábavu, sport. Ať už do Domažlic cestujete z jakéhokoliv důvodu nebo jen projíždíte, zastavte se v hotelu Sokolský dům. Poskytneme Vám pohodlné ubytování, široký výběr jídel,…

Penzion Marie Křenová - Domažlice

17.04.2008 Domažlice

Nabízíme ubytování v moderním penzionu rodinného typu na okraji města Domažlice s možností parkování vedle penzionu zdarma. 4 pokoje a 1 apartmán vybaveny sat.TV, WC a sprchou. Možnost využití kuchyňky u společenské místnosti.

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

pátek 27. listopad

Dnes má svátek Xenie

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete