Statistika našeho portálu

  • 101 405 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Kemp Pod smrkem - Úštěk

Úštěk

Prožijte krásnou dovolenou nebo víkend v příjemném prostředí U nás najdete prostor pro relaxaci i aktivní odpočinek Nabízíme ubytovací prostory , které jsou cenově dostupné. Nabízíme Vám ubytování v soukromí. Jedná se o ubytování nacházející se v malebném prostředí u jezera Chmelař. Pokud Vás naše pozvání zaujalo, doporučujeme včasnou rezervaci. Poznávací i sportovní vyžití v okolí dělá z našeho …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Habřina 59, Úštěk
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Litoměřice
Obec
Úštěk

Fotogalerie k článku

Prožijte krásnou dovolenou nebo víkend v příjemném prostředí U nás najdete prostor pro relaxaci i aktivní odpočinek Nabízíme ubytovací prostory , které jsou cenově dostupné. Nabízíme Vám ubytování v soukromí. Jedná se o ubytování nacházející se v malebném prostředí u jezera Chmelař. Pokud Vás naše pozvání zaujalo, doporučujeme včasnou rezervaci. Poznávací i sportovní vyžití v okolí dělá z našeho ubytování skvělé místo pro dovolenou vícečlenné rodiny i party přátel. Přijeďte si k nám odpočinout a my se postaráme o Vaše pohodlí po celou dobu Vašeho pobytu. Doufáme, že budete s nabídkou služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme. Rekreační chaty v CHKO na částečně oploceném pozemku, klidné místo mezi smrky. Chaty jsou: 2, 4, 5 lůžka většinou palandy nebo kombinace s válendami. Možno zapůjčit: varnou konvici 5 Kč / den, PB vařič 10 Kč / den, stolní tenis, lůžkoviny 40 Kč jednorázově na celý pobyt. Chaty jsou vybaveny kuchyňským koutem včetně základního vybavení, lednička. V areálu je několik ohnišť, pískoviště pro děti. Parkování přímo u chat. WC a sprchy jsou v areálu cca 50 m. Jezero Chmelař je vzdáleno asi 10 min. chůze.

Možnosti stravování

Vlastní vaření nebo stravování v hospůdce či nedaleké kolibě, restauraci.

Popis okolí

Chatky se nachází v CHKO.

Tipy na výlet po okolí

V okolí jsou pěkné výlety např. hrad Helfenburk, Ptačí domky, Museum čertů v Úštěku, Holanské rybníky, Zubrnice – museum železnice, Sedlo 726 m, věžičky v Ostrém aj.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Rozsvícení vánočního stromu 2023 - …

03.12.2023 - 03.12.2023
Mírové náměstí

Tradiční rozsvícení vánočního stromečku.

Adventní benefiční koncert Schola G…

09.12.2023 - 09.12.2023
Kostel Zvěstování Panny…

Na slavnostním adventním koncertu Severočeské galerie výtvarného umění v Litoměřicích, ve sváteční atmosféře kostela…

Masopust

03.02.2024 - 03.02.2024
Mírové náměstí

Tradiční MASOPUST v Litoměřicích.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete