Statistika našeho portálu

  • 95 208 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Kemp Pod smrkem - Úštěk

Úštěk

Prožijte krásnou dovolenou nebo víkend v příjemném prostředí U nás najdete prostor pro relaxaci i aktivní odpočinek Nabízíme ubytovací prostory , které jsou cenově dostupné. Nabízíme Vám ubytování v soukromí. Jedná se o ubytování nacházející se v malebném prostředí u jezera Chmelař. Pokud Vás naše pozvání zaujalo, doporučujeme včasnou rezervaci. Poznávací i sportovní vyžití v okolí dělá z našeho …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Habřina 59, Úštěk
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Litoměřice
Obec
Úštěk

Fotogalerie k článku

Prožijte krásnou dovolenou nebo víkend v příjemném prostředí U nás najdete prostor pro relaxaci i aktivní odpočinek Nabízíme ubytovací prostory , které jsou cenově dostupné. Nabízíme Vám ubytování v soukromí. Jedná se o ubytování nacházející se v malebném prostředí u jezera Chmelař. Pokud Vás naše pozvání zaujalo, doporučujeme včasnou rezervaci. Poznávací i sportovní vyžití v okolí dělá z našeho ubytování skvělé místo pro dovolenou vícečlenné rodiny i party přátel. Přijeďte si k nám odpočinout a my se postaráme o Vaše pohodlí po celou dobu Vašeho pobytu. Doufáme, že budete s nabídkou služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme. Rekreační chaty v CHKO na částečně oploceném pozemku, klidné místo mezi smrky. Chaty jsou: 2, 4, 5 lůžka většinou palandy nebo kombinace s válendami. Možno zapůjčit: varnou konvici 5 Kč / den, PB vařič 10 Kč / den, stolní tenis, lůžkoviny 40 Kč jednorázově na celý pobyt. Chaty jsou vybaveny kuchyňským koutem včetně základního vybavení, lednička. V areálu je několik ohnišť, pískoviště pro děti. Parkování přímo u chat. WC a sprchy jsou v areálu cca 50 m. Jezero Chmelař je vzdáleno asi 10 min. chůze.

Možnosti stravování

Vlastní vaření nebo stravování v hospůdce či nedaleké kolibě, restauraci.

Popis okolí

Chatky se nachází v CHKO.

Tipy na výlet po okolí

V okolí jsou pěkné výlety např. hrad Helfenburk, Ptačí domky, Museum čertů v Úštěku, Holanské rybníky, Zubrnice – museum železnice, Sedlo 726 m, věžičky v Ostrém aj.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

pondělí 10. květen

Dnes má svátek Blažena

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete