Statistika našeho portálu

  • 89 040 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 163 Míst a památek

Kemp Pod smrkem - Úštěk

Habřina 59, Úštěk

Prožijte krásnou dovolenou nebo víkend v příjemném prostředí U nás najdete prostor pro relaxaci i aktivní odpočinek Nabízíme ubytovací prostory , které jsou cenově dostupné. Nabízíme Vám ubytování v soukromí. Jedná se o ubytování nacházející se v malebném prostředí u jezera Chmelař. Pokud Vás naše pozvání zaujalo, doporučujeme včasnou rezervaci. Poznávací i sportovní vyžití v okolí dělá z našeho …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Habřina 59, Úštěk
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Litoměřice
Obec
Úštěk

Fotogalerie k článku

Prožijte krásnou dovolenou nebo víkend v příjemném prostředí U nás najdete prostor pro relaxaci i aktivní odpočinek Nabízíme ubytovací prostory , které jsou cenově dostupné. Nabízíme Vám ubytování v soukromí. Jedná se o ubytování nacházející se v malebném prostředí u jezera Chmelař. Pokud Vás naše pozvání zaujalo, doporučujeme včasnou rezervaci. Poznávací i sportovní vyžití v okolí dělá z našeho ubytování skvělé místo pro dovolenou vícečlenné rodiny i party přátel. Přijeďte si k nám odpočinout a my se postaráme o Vaše pohodlí po celou dobu Vašeho pobytu. Doufáme, že budete s nabídkou služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme. Rekreační chaty v CHKO na částečně oploceném pozemku, klidné místo mezi smrky. Chaty jsou: 2, 4, 5 lůžka většinou palandy nebo kombinace s válendami. Možno zapůjčit: varnou konvici 5 Kč / den, PB vařič 10 Kč / den, stolní tenis, lůžkoviny 40 Kč jednorázově na celý pobyt. Chaty jsou vybaveny kuchyňským koutem včetně základního vybavení, lednička. V areálu je několik ohnišť, pískoviště pro děti. Parkování přímo u chat. WC a sprchy jsou v areálu cca 50 m. Jezero Chmelař je vzdáleno asi 10 min. chůze.

Možnosti stravování

Vlastní vaření nebo stravování v hospůdce či nedaleké kolibě, restauraci.

Popis okolí

Chatky se nachází v CHKO.

Tipy na výlet po okolí

V okolí jsou pěkné výlety např. hrad Helfenburk, Ptačí domky, Museum čertů v Úštěku, Holanské rybníky, Zubrnice – museum železnice, Sedlo 726 m, věžičky v Ostrém aj.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Altros Festival Lovosice

19.07.2019 - 20.07.2019
Lovosice

Letní nářez Altros v Lovosicích - český rockový a metalový festival. Tešte se na tradiční směsici všech rockových stylů.

Auto Horejsek Road Show 2019 - Rači…

27.07.2019 - 27.07.2019
Račice

Celodenní program aktivit pro děti i rodiče. Soutěže o ceny a hlavní cenu – tankovací CCS kartu v hodnotě 10.000…

Valdštejnské slavnosti - Lovosice

03.08.2019 - 03.08.2019
Lovosice

Historické Valdštejnské slavnosti města Lovosice, které budou letošní rok představeny v novém kabátu. Uskuteční se na…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete