Statistika našeho portálu

  • 99 279 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Ubytování

Zobrazuji celkem 8 výsledků

Penzion Na Čertovce - Králíky

17.09.2012 Králíky

Stylový penzion s restaurací,vlastní parkoviště, letní terasa, bezbarierový přístup do restaurace. Pro ubytované hosty možnost parkování kol,motorek v garáži. Krásné pokoje ,všechny s koupelnou a TV,připojení Wifi.

Pension V ALEJI - Králíky

20.11.2009 Králíky

Pension V ALEJI Králíky v Orlických horách Vás zve k příjemnému a levnému ubytování rodinného typu. Kapacita 16 lůžek. Levné ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky s vlastním sociálním zařízením a vlastní kuchyňkou. Možnost garážování pro cyklisty a motorkáře.

Hotel Zlatá Labuť - Králíky

20.05.2009 Králíky

Hotel je zařízen v nejstarším barokním stylu ve východních Čechách, ve tříhvězdičkové kategorii rodinného typu. Nabízí ubytování pro 35 osob na dvoulůžkových pokojích a apartmá s příslušenstvím a možností přistýlek. K dispozici je vlastní restaurace.

Hotel Beseda - Králíky

20.05.2009 Králíky

Hotel je bezbariérový. Hostům je k dispozici 21 pokojů s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefonem. Klub s biliárem a TV pro 20 osob, kavárna pro 30 osob, restaurace pro 50 osob.

Penzion Heřmanice- restaurace - Králíky

13.03.2009 Králíky

Penzion s kapacitou až 45 lůžek sedmi pokojích s vlastním sociálním zařízením a čtyřech pokojích v turistické třídě se soc. zařízením na chodbě upraveným pro vozíčkáře. Bezbariérový přístup do restaurace a ubytovací části.Do vybraných pokojů ze zapůjčit TV, v penzionu je společenská místnost pro 30 osob, možnost pořádání přednášek,…

Apartmán v soukromí - Králíky

07.04.2008 Králíky

Jedná se o apartmán v RD, o dvou místnostech.Parkování v místě,vlastní vchod a klíče.Výborný přístup i v zimě.

Ubytování Kováčová - Králíky

03.04.2008 Králíky

Náš penzion se nachází v krásném a klidném prostředí, v obci Horní Lipka pod Králickým Sněžníkem, 3 Km od sjezdovek.Ideální pro milovníky zimních sportů, v letních měsících turistika, cyklistika, koupání, procházky, a spousta zajímavých míst. K dispozici jsou dva apartmány, každý pro 4 - 5 osob s vlastní kuchyňkou, jídelnou, televizí,…

Chalupa u Pramene - Králíky

01.04.2008 Králíky

Penzion má zařízených osm bytových jednotek. Pět bytů po dvou lůžkách a dva byty po čtyřech lůžkách. Jeden pokoj je bezbariérově zařízen, samozřejmostí je i bezbariérový výtah, který zvládnou obsluhovat i děti. Vybavení bytu - televize, koupelna a kuchyně zařízení : lednice, vařič a konvice.

Na Atlase Česka dále najdete