Statistika našeho portálu

  • 102 672 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Penzion Heřmanice- restaurace - Králíky

Králíky

Penzion s kapacitou až 45 lůžek sedmi pokojích s vlastním sociálním zařízením a čtyřech pokojích v turistické třídě se soc. zařízením na chodbě upraveným pro vozíčkáře. Bezbariérový přístup do restaurace a ubytovací části.Do vybraných pokojů ze zapůjčit TV, v penzionu je společenská místnost pro 30 osob, možnost pořádání přednášek, školení atd.Pro letošní rok jsme připravili i možnost stanování, …

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Penzion s kapacitou až 45 lůžek sedmi pokojích s vlastním sociálním zařízením a čtyřech pokojích v turistické třídě se soc. zařízením na chodbě upraveným pro vozíčkáře. Bezbariérový přístup do restaurace a ubytovací části.Do vybraných pokojů ze zapůjčit TV, v penzionu je společenská místnost pro 30 osob, možnost pořádání přednášek, školení atd.Pro letošní rok jsme připravili i možnost stanování, či autokempinku přímo v areálu penzionu, s využitím služeb a zařízení penzionu.

Možnosti stravování

V penzionu se nachází restaurace pro veřejnost s kapacitou 60 míst kde uspokojíme i nejnáročnější zákazníky.Ubytovaným nabízíme stravování v plném rozsahu, nebo dle domluvy.Stravování v restauraci lze domluvit i pro skupiny a jednotlivce při tranzitu, nebo při pobytu v okolí.

Popis okolí

Penzion se nachází v podhůří masivu Králického Sněžníku na okraji Kladské kotliny, nedaleko hraničního přechodu do PR, Dolní Lipka.V areálu penzionu je k dispozici antukový tenisový kurt,venkovní bazén, minigolf, stolní tenis a ohniště.Při nepřízni počasí naši hosté určitě využijí kulečníku, stolního fotbálku, šipek, či stolního tenisu v našem penzionu.

Tipy na výlet po okolí

K nejnavštěvovanějším místům v okolí určitě patří samotný vrchol Králického Sněžníku, dále pak poutní klášter na Hoře Matky Boží nad Králíkami, jakož i muzeum tamtéž. Nedaleko penzionu se nacházíVojenské muzeum se stálou expozicí dobové vojenské techniky a také celá linie opevnění z dob druhé světové války.Velkým lákadlem jsou pak cyklistické výlety po širším okolí, Zemská brána a údolí Divoké Orlice s Pastvinskou přehradou, nebo i návštěva Acrobatparku Aleše Valenty ve Štítech, kde si lze při troše odvahy i zaskákat na vypůjčených lyžíchTipů na výlet je hodně, přijeďte k nám, rádi Vám poradíme, podle toho, o co máte zájem.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Farmářský a řemeslný trh 2024 – Úst…

23.07.2024 - 23.07.2024
Mírové náměstí

Zveme Vás, vaše přátele, známé a sousedy na farmářské a řemeslné trhy do Ústí nad Orlicí.

Farmářský a řemeslný trh 2024 – Úst…

27.08.2024 - 27.08.2024
Mírové náměstí

Zveme Vás, vaše přátele, známé a sousedy na farmářské a řemeslné trhy do Ústí nad Orlicí.

Farmářský a řemeslný trh 2024 – Úst…

24.09.2024 - 24.09.2024
Mírové náměstí

Zveme Vás, vaše přátele, známé a sousedy na farmářské a řemeslné trhy do Ústí nad Orlicí.

Hypnotizér v Žamberku | září 2024

26.09.2024 - 26.09.2024
Nádražní 39, 564 01…

Přijďte se uvolnit a prožít si něco velice výjimečného na představení HYPNOTIZÉR!

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete