Statistika našeho portálu

  • 101 405 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Penzion a hostinec Kyjovská Terasa - Krásná Lípa

Krásná Lípa

Penzion Kyjovská terasa se nachází v národním parku České Švýcarsko. Penzion je po celkové citlivé rekonstrukci a snahou bylo navrátit objekt co možná nejvíce k původnímu stavu. Proto se v penzionu ponejvíce používají přírodní materiály - dřevo, cihly a kámen. Všechny pokoje jsou po kompletní renovaci, jsou stylově zařízeny historickým nábytkem a mají vlastní sociální zařízení. Najdete ale u nás …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Kyjov u Krásné Lípy 39, Krásná Lípa
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Děčín
Obec
Krásná Lípa

Fotogalerie k článku

Penzion Kyjovská terasa se nachází v národním parku České Švýcarsko. Penzion je po celkové citlivé rekonstrukci a snahou bylo navrátit objekt co možná nejvíce k původnímu stavu. Proto se v penzionu ponejvíce používají přírodní materiály - dřevo, cihly a kámen. Všechny pokoje jsou po kompletní renovaci, jsou stylově zařízeny historickým nábytkem a mají vlastní sociální zařízení. Najdete ale u nás také wifi připojení na internet, které je pro hosty penzionu zdarma. Co u nás nenajdete je signál pro mobilní telefon. Pro někoho výhoda:-) pro ostatní je možné volat z blízkého kopečku.

Možnosti stravování

Restaurace a vinárna.

Popis okolí

bytování Penzion a hostinec Kyjovská terasa Kyjov u Krásné Lípy : Penzion Kyjovská terasa se nachází v národním parku České Švýcarsko. V blízkosti se rovněž rozkládá chráněná krajinná oblast Lužické hory.

Tipy na výlet po okolí

Největším lákadlem pro turisty je proslulá Pravčická brána, Jetřichovické skály se svými vyhlídkami nesoucí názvy Mariina skála, Rudolfův kámen a Vilemínina stěna, zřícenina hradu Šaunštejna a projížďka na pramicích v soutěskách říčky Kamenice.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete