Statistika našeho portálu

  • 89 001 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 164 Míst a památek

Penzion CHRUDIMÁK - Chrudim

Koželužská 455, Chrudim

Vážení hosté, Náš rodinný penzion Chrudimák se nachází ve velice klidné části města Chrudim, nedaleko náměstí. Penzion prošel v roce 2009 celkovou rekonstrukcí, včetně vybavení pokojů. Nabízíme Vám příjemné ubytování v 1-4 lůžkových pokojích. Parkování je zajištěno. Každý z pokojů je vybaven kuchyňským koutem s jídelním stolem, ledničkou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, vařičem a potře…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Koželužská 455, Chrudim
Oblast
Severovýchod
Kraj
Pardubický kraj
Okres
Chrudim
Obec
Chrudim

Fotogalerie k článku

Vážení hosté, Náš rodinný penzion Chrudimák se nachází ve velice klidné části města Chrudim, nedaleko náměstí. Penzion prošel v roce 2009 celkovou rekonstrukcí, včetně vybavení pokojů. Nabízíme Vám příjemné ubytování v 1-4 lůžkových pokojích. Parkování je zajištěno. Každý z pokojů je vybaven kuchyňským koutem s jídelním stolem, ledničkou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, vařičem a potřebným kuchyňským nádobím. Na pokojích je zdarma televize a připojení na internet. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se soc.zařízením a sprchovým koutem. Děti do 3 let mají u nás ubytování zdarma, stejně jako domácí mazlíčci. Za naše ceny lepší ubytování v Chrudimi nenajdete Těšíme se na Vaši návštěvu

Možnosti stravování

Na přání Vám připravíme snídani. V blízkosti penzionu je spousta restaurací, pizzerií, kaváren a jiných stravovacích zařízení.

Popis okolí

Penzion se nachází ve velmi klidné části města, nebude vás tu tedy obtěžovat městský ruch, přesto je blízko náměstí, obchůdků, sportovišť a jiných zařízení.

Tipy na výlet po okolí

Nejvýznamnější dominantou města Chrudim je, již z dálky se tyčící, chrám Nanebevzetí Panny Marie ze 13.století. Za zmínku stojí i Morový sloup na Resslově náměstí nebo Novoměstská kašna s barokními sochami. Můžete navštívit i Mydlářský dům, kde je umístěno Muzeum loutkařských kultur, budovy Muzea či Divadlo Karla Pippicha. Chcete-li za sportem, Chrudim Vám nabízí tenisové kurty, fotbalový nebo hokejový stadion, letní koupaliště či krytý bazén. Na výlet lze vyrazit např. do 2km vzdálených Slatiňan, kde je vyhlášený hřebčín, známý svým chovem Starokladrubských koní. Nedaleko Chrudimi se nachází skanzen lidové architektury "Veselý kopec". Navštívit můžete i rozsáhlou Sečskou přehradu. V Chrudimském okolí je spousta stezek vhodných jak pro cyklistiku,tak i pro pěší turistiku. Nechybí ani nějaký ten hrádek, zřícenina nebo zámek Nové Hrady, Oheb, Rabštejnek, Rychmburk, Košumberk.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Pouť - Chrudim

09.08.2019 - 11.08.2019
Chrudim

Salvátorská Chrudimská pouť s jarmarkem, divadlem, hudbou a tancem v ulicích a na Chrudimi. K vyhlášené chrudimské…

Veselokopecký jarmark - Vysočina

20.07.2019 - 21.07.2019
Veselý kopec

Veselokopecký jarmark řemesel, prodej výrobků lidových výrobců, kulturní program.

Studnice Fest - Hlinsko

02.08.2019 - 03.08.2019
areál Cihelka v Hlinsku

Dvoudenní hudební festival Studnice Fest se koná tradičně uprostřed léta v malebném letním areálu Cihelka v Hlinsku.…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete