Statistika našeho portálu

  • 94 967 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 190 Míst a památek

Penzion Osmek - Ostravice

Ostravice

Nabízíme Vám celoroční provoz s velkou ubytovací kapacitou (až 50 míst), ideální pro rekreaci, školy v přírodě, různé typy školení pro podniky, soustředění sportovních družstev, víkendové pobyty pro větší i menší skupiny atd. Pension se nachází v krásném a klidném prostředí v chráněné krajinné oblasti Moravskoslezské Beskydy. Dále Vám nabízíme tenisový kurt nebo fotbalové a volejbalové hřiště. Mo…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
č. p. 302, Ostravice
Oblast
Moravskoslezsko
Kraj
Moravskoslezský kraj
Okres
Frýdek-Místek
Obec
Ostravice

Fotogalerie k článku

Nabízíme Vám celoroční provoz s velkou ubytovací kapacitou (až 50 míst), ideální pro rekreaci, školy v přírodě, různé typy školení pro podniky, soustředění sportovních družstev, víkendové pobyty pro větší i menší skupiny atd. Pension se nachází v krásném a klidném prostředí v chráněné krajinné oblasti Moravskoslezské Beskydy. Dále Vám nabízíme tenisový kurt nebo fotbalové a volejbalové hřiště. Možné je i posezení u táboráku s grilem a příjemné posezení v restauraci, půjčovna horských kol.. Za nepříznivého počasí je možnost hrát stolní tenis, stolní fotbal, elektronické šipky nebo klubovnu s televizí.

Možnosti stravování

Stravování je zajištěno v restauraci uvnitř pensionu, jenž je volně přístupný jak návštěvníkům, tak i turistům.

Popis okolí

Oblast Ostravice je jedno z nejstarších letovisek pod Lysou horou, protkané množstvím turistických tras. Pro milovníky zimních sportů je možné využít krásné běžkařské terény s výhledem na celé pohoří Beskyd, sjezdovku za pensionem (400m dlouhá). Dále pak pro pokročilé následující sjezdovky ve vzdálenostech.

Tipy na výlet po okolí

Pustevny : po výjezdu lanovkou z Trojanovic 5 km hřebenové procházky k soše boha Radegasta a kapli Cyrila a Metoděje Štramberk : zřícenina hradu, světoznámá pravěká jeskyně Šipka s kosterními pozůstatky neandrtálského člověka Frýdlant nad Ostavicí : východisko pro náročnější turistické akce, krytá tenisová hala, koupaliště, sportovní letiště Hukvaldy : zřícenina největšího moravského hradu s oborou, rodiště hudebního skladatele Leoše Janáčka Lysá hora : nejvyšší hora Moravskoslezských Beskyd, nádherná túra s krásnou přírodou

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

úterý 9. březen

Dnes má svátek Františka

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete