Statistika našeho portálu

  • 101 005 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Penzion Skalíček - Kunžak

Kunžak

Rodinný penzion Skalíček nabízí ubytování v sedmi nově vybudovaných pokojích - apartmánech. Obývací pokoje jsou standardně vybaveny dvěma lůžky a rozkládacím sofa s možností dalších dvou lůžek. Předsíň, prostorná koupelna s WC a sprchovým koutem jsou součástí ubytování. Pokoje se nacházejí v prvním a druhém patře penzionu Skalíček a jsou bezbariérové. Pobyt v hezky zařízeném penzionu Skalíček usp…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
náměstí Komenského 71, Kunžak
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Jindřichův Hradec
Obec
Kunžak

Fotogalerie k článku

Rodinný penzion Skalíček nabízí ubytování v sedmi nově vybudovaných pokojích - apartmánech. Obývací pokoje jsou standardně vybaveny dvěma lůžky a rozkládacím sofa s možností dalších dvou lůžek. Předsíň, prostorná koupelna s WC a sprchovým koutem jsou součástí ubytování. Pokoje se nacházejí v prvním a druhém patře penzionu Skalíček a jsou bezbariérové. Pobyt v hezky zařízeném penzionu Skalíček uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Domácí atmosféru s maximálním důrazem na soukromí ocení hlavně zájemci o rodinnou dovolenou. Penzion Skalíček dále nabízí úschovu kol a lyží, parkoviště, letní posezení s možností ochutnat grilované a uzené speciality, jídelnu a společenskou místnost, která umožňuje klidné prožití chvil u krbu a sklenky dobrého moravského vína a je také využívána pro zajištění společensko-pracovních akcí, seminářů, či firemních setkání s doprovodným programem.

Možnosti stravování

V základní nabídce ubytování v penzionu Skalíček je zahrnuta snídaně. Po dohodě je možné rozšířit nabídku na polopenzi, případně přiobjednat grilování. V těsné blízkosti rodinného penzionu jsou dvě restaurace, kde je k dispozici celodenní stravování.

Popis okolí

Ubytování v malém městečku Kunžak nabízí pobyt v srdci České Kanady, která je pro svou čistotu a nabídku rekreačních aktivit stále více objevovanou a navštěvovanou oblastí. Přímo v městečku Kunžak je půjčovna kol, lyží, sportovních potřeb i možnost nákupu ve dvou nákupních střediscích.Projížďka dobovým vláčkem "Úzkokolejkou" zpestřená přepadením je vždy vzrušující zážitek a to nejen pro děti.

Tipy na výlet po okolí

Cyklistické značené trasy jsou v současné době zařazeny do nejvyhledávanějších lokalit v ČR. Zde si vyberou zájemci všech věkových a výkonnostních kategorií. Cyklistické aktivity lze doplnit návštěvou dostupných historických míst ( Dačice, Slavonice, Jindřichův Hradec, Nová bystřice, Landštejn ...).

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete