Statistika našeho portálu

  • 87 120 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 158 Míst a památek

Penzion Skalíček - Kunžak

náměstí Komenského 71, Kunžak

Rodinný penzion Skalíček nabízí ubytování v sedmi nově vybudovaných pokojích - apartmánech. Obývací pokoje jsou standardně vybaveny dvěma lůžky a rozkládacím sofa s možností dalších dvou lůžek. Předsíň, prostorná koupelna s WC a sprchovým koutem jsou součástí ubytování. Pokoje se nacházejí v prvním a druhém patře penzionu Skalíček a jsou bezbariérové. Pobyt v hezky zařízeném penzionu Skalíček usp…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
náměstí Komenského 71, Kunžak
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Jindřichův Hradec
Obec
Kunžak

Fotogalerie k článku

Rodinný penzion Skalíček nabízí ubytování v sedmi nově vybudovaných pokojích - apartmánech. Obývací pokoje jsou standardně vybaveny dvěma lůžky a rozkládacím sofa s možností dalších dvou lůžek. Předsíň, prostorná koupelna s WC a sprchovým koutem jsou součástí ubytování. Pokoje se nacházejí v prvním a druhém patře penzionu Skalíček a jsou bezbariérové. Pobyt v hezky zařízeném penzionu Skalíček uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Domácí atmosféru s maximálním důrazem na soukromí ocení hlavně zájemci o rodinnou dovolenou. Penzion Skalíček dále nabízí úschovu kol a lyží, parkoviště, letní posezení s možností ochutnat grilované a uzené speciality, jídelnu a společenskou místnost, která umožňuje klidné prožití chvil u krbu a sklenky dobrého moravského vína a je také využívána pro zajištění společensko-pracovních akcí, seminářů, či firemních setkání s doprovodným programem.

Možnosti stravování

V základní nabídce ubytování v penzionu Skalíček je zahrnuta snídaně. Po dohodě je možné rozšířit nabídku na polopenzi, případně přiobjednat grilování. V těsné blízkosti rodinného penzionu jsou dvě restaurace, kde je k dispozici celodenní stravování.

Popis okolí

Ubytování v malém městečku Kunžak nabízí pobyt v srdci České Kanady, která je pro svou čistotu a nabídku rekreačních aktivit stále více objevovanou a navštěvovanou oblastí. Přímo v městečku Kunžak je půjčovna kol, lyží, sportovních potřeb i možnost nákupu ve dvou nákupních střediscích.Projížďka dobovým vláčkem "Úzkokolejkou" zpestřená přepadením je vždy vzrušující zážitek a to nejen pro děti.

Tipy na výlet po okolí

Cyklistické značené trasy jsou v současné době zařazeny do nejvyhledávanějších lokalit v ČR. Zde si vyberou zájemci všech věkových a výkonnostních kategorií. Cyklistické aktivity lze doplnit návštěvou dostupných historických míst ( Dačice, Slavonice, Jindřichův Hradec, Nová bystřice, Landštejn ...).

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Splašená vejce na hradě a zámku Jin…

19.04.2019 - 22.04.2019
Státní hrad a zámek…

Oblíbená velikonoční výstava, nazvaná příhodně "Splašená vejce", se po roce opět navrací do jindřichohradeckého hradu a…

Velikonoce v Třeboni

19.04.2019 - 22.04.2019
Třeboň, Masarykovo…

Přemýšlíte jak a kde strávit Velikonoční svátky 2019? Přijměte naše pozvání a přijeďte do jihočeské Třeboně. V roce…

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotroni…

21.04.2019 - 21.04.2019
Gymnázium Třeboň, Na…

Společenství Josefa Zezulky Vás zve na setkání s biotronikou, v rámci Duchovní univerzity Bytí.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete