Statistika našeho portálu

  • 101 005 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Penzion U Pumpy - Lenora

Lenora

Pension U Pumpy *** se nachází v srdci Šumavy v obci Houžná blízko Boubínského pralesa a je vhodný především pro klienty hledající ubytování v centrální části Šumavy a pro milovníky letních i zimních sportů.Pension byl kompletně a moderně zrekonstruován v roce 2006 a nabízí 2 dvojlůžkové, 1 trojlůžkový a 1 apartmán s celkovou kapacitou 11 lůžek s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny k…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Houžná u Lenory, Lenora
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Prachatice
Obec
Lenora

Fotogalerie k článku

Pension U Pumpy *** se nachází v srdci Šumavy v obci Houžná blízko Boubínského pralesa a je vhodný především pro klienty hledající ubytování v centrální části Šumavy a pro milovníky letních i zimních sportů.Pension byl kompletně a moderně zrekonstruován v roce 2006 a nabízí 2 dvojlůžkové, 1 trojlůžkový a 1 apartmán s celkovou kapacitou 11 lůžek s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a WC, televizorem a pohodlným nábytkem.

Možnosti stravování

V pensionu mohou hosté využít našeho restaurantu s letní/zimní zahradou s kapacitou 80 míst a vychutnat si speciality české i mezinárodní kuchyně.

Popis okolí

Cykloturistika, turistika, houbaření. Tenisové kurty, minigolf, volejbalové hřiště, krytý plavecký bazén, whirpool v dosahu. Možnost vyjížďky na koních.

Tipy na výlet po okolí

Památky - Vimperský zámek. Výlety Kubova Huť - výchozí bod na Boubín - rozhledna. Boubínský prales a jezírko. Tříjezerní slať, jezerní slať. Chalupská slať, pramen Vltavy, Plešné jezero, Medvědí stezka, Poledník- rozhledna.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete