Statistika našeho portálu

  • 100 972 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Penzion U starýho dubu - Rodvínov

Rodvínov

Již v roce 1832 postavená zemědělská usedlost, která sloužila původně k chovu dobytka,se dnes více než 170 let poté změnila na moderní penzion s komfortním ubytováním v roztomilých pokojích či apartmánech, útulnou restauraci, bar, sluneční terasu, vyhřívaný bazén, masážní a kosmetické studio, wellness, kongresový sál s výhledem na 700 let starý dub, minigolf, dětský koutek, hřiště a pár metrů vzd…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Rodvínov/12, Rodvínov
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Jindřichův Hradec
Obec
Rodvínov

Fotogalerie k článku

Již v roce 1832 postavená zemědělská usedlost, která sloužila původně k chovu dobytka,se dnes více než 170 let poté změnila na moderní penzion s komfortním ubytováním v roztomilých pokojích či apartmánech, útulnou restauraci, bar, sluneční terasu, vyhřívaný bazén, masážní a kosmetické studio, wellness, kongresový sál s výhledem na 700 let starý dub, minigolf, dětský koutek, hřiště a pár metrů vzdálenou cyklostezku.

Možnosti stravování

Vlastní restaurace a bar. Stravování ala carte nebo formou polopenze.

Popis okolí

Přímo kolem penzionu prochází cyklostezka která navazuje na rychle se rozvíjející síť cyklistiských tras na Česko - Rakouském pomezí. Za připomenutí stojí nádherné trasy v České Kanadě. Jedná se civilizací velmi málo zasaženou oblast s oblíbenými lokalitami jako je Rajchéřov, Peršlák a mnoho dalších.

Tipy na výlet po okolí

Pannenská příroda České Kanady. Jindřichův Hradec. Slavonice. Landštejn. Červená lhota. Telč.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete