Statistika našeho portálu

  • 95 086 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Ubytování

Zobrazuji výsledky 71 - 80 z celkem 74

Pension Moravia - Olomouc

14.05.2008 Olomouc

Ubytování v rodinném pensionu blízko centra Olomouce, 5 min. chůze od výstaviště FLORA, 10 min. chůze od historického centra Olomouce. Odtud se využitím tramvajové nebo autobusové síti dostanete do jakékoli části Olomouce a okolí. Ubytování poskytujeme v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích.

Penzion Horka - Horka nad Moravou

17.04.2008 Horka nad Moravou

Nově otevřený rodinný penzion nabízí příjemné ubytování 5 km od středu Olomouce v prostředí Litovelského Pomoraví, klid, výhody mimoměstského prostředí, ubytování na Vašich pracovních cestách, rekreačních toulkách, uzavřený parking, TV, internet na pokoji.

Rekreační chalupa - Velké Opatovice

12.04.2008 Velké Opatovice

Rekreační chalupa pro max.18 osob,4 ložnice v podkroví,2xWC,2xkoupelna,hrací místnost/hračky,st.tenis/,společenská místnost s barem,krbem,propojena s kuchyňkou,spižírna,venkovní posezení s grilem a udírnou,možnost zapůjčit za poplatek gril na sele/kýtu/,vedle objektu parkoviště pro 6 vozidel,celoroční provoz.

Bezměrovský dvůr - Kroměříž

07.04.2008 Kroměříž

Rodinný penzion hotelového typu, 5km vzdálen od města Kroměříž na trase D1 - Brno-Kroměříž,bar, restaurace s krbem, vinárna, zahradní restaurace, celodenní stravování, obchod s potravinami v objektu.

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

neděle 11. duben

Dnes má svátek Izabela

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete