Statistika našeho portálu

  • 94 244 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 186 Míst a památek

Rekreační středisko Naděje - Svratouch

Svratouch

Ubytování ve dvanácti 4-5 lůžkových zděných rodinných chatách s malou terasou a tři 5ti lůžkové sruby. V přízemí je obývák, v patře je ložnice vybavena ložními soupravami. Chaty mají vlastní WC a umyvadlo, jsou zateplené a lze je i vytápět. Pro pedagogický dozor jsou k dispozici dvě chaty s vlastní koupelnou a kuchyňským koutkem. V hlavní budově jsou 4 lůžkové pokoje, společné sociální zařízení n…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Svratouch 306, Svratouch
Oblast
Severovýchod
Kraj
Pardubický kraj
Okres
Chrudim
Obec
Svratouch

Fotogalerie k článku

Ubytování ve dvanácti 4-5 lůžkových zděných rodinných chatách s malou terasou a tři 5ti lůžkové sruby. V přízemí je obývák, v patře je ložnice vybavena ložními soupravami. Chaty mají vlastní WC a umyvadlo, jsou zateplené a lze je i vytápět. Pro pedagogický dozor jsou k dispozici dvě chaty s vlastní koupelnou a kuchyňským koutkem. V hlavní budově jsou 4 lůžkové pokoje, společné sociální zařízení na chodbě. Některé pokoje mají vlastní WC a umyvadlo.

Možnosti stravování

Jídelna v hlavní budově - strava pro školy v přírodě 5 x denně. MOŽNOST PRONÁJMU REKREAČNÍHO STŘEDISKA S VLASTNÍM VAŘENÍM. Kuchyň je plně vybavena. Vhodné pro skupiny, které obsadí celý areál. Pro rodinné rekreace je možnost vlastního vaření na dvou chatách s vlastní koupelnou.

Popis okolí

CHKO Žďárské vrchy - Svratouch okr. Chrudim, nedaleko městečka Svratka, 15 km od Hlinska.

Tipy na výlet po okolí

CHKO Žďárské vrchy nabízí nepřeberné množství nejen turisticky lákavých míst, ale i možnost horolezeckých aktivit. V oblasti jsou 4 naučné stezky - Matějovský rybník, Velké Dářko, Žákova hora - Tisůvka a Krajem Chrudimky, lovecký zámeček Karlštejn, Filipovský pramen, památníček sv. Jiljí, Zkamenělý zámek - skupinové skalisko, Devět skal - devět skalních útvarů roztroušených v okruhu 1 km, Žákova hora apod.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Slavnostní předání a svěcení hasičs…

26.09.2020 - 26.09.2020
areál za kulturním domem

Slavnostní předání a svěcení hasičského praporu hasičskému sboru ve Žďárci u Seče. Dechová hudba, výstava hasičské…

Posvícenské Vinobraní ve Žďárci u S…

03.10.2020 - 03.10.2020
Kulturní dům

Posvícenské Vinobraní ve Žďárci u Seče. Ochutnávky vín, živá hudba, občerstvení. Vstupné 300 Kč na osobu - v ceně 2…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete