Statistika našeho portálu

  • 95 506 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 197 Míst a památek

Turistická ubytovna Toulovec - Proseč

Proseč

Turistická ubytovna v Proseči naproti fotbalovému hřišti v centru obce. V objektu se nachází informační centrun, kde je možné využít veřejný internet. Ubytovací prostory 1x pokoj včetně sociálního zařízení 11 lůžek, 1x pokoj včetně sociálního zařízení 10 lůžek, 1x pokoj včetně sociálního zařízení 6 lůžek, 1x pokoj včetně sociálního zařízení 6 lůžek, Zahrada pro stanování a parkování, kapaci…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
539 44 Proseč 125, Proseč
Oblast
Severovýchod
Kraj
Pardubický kraj
Okres
Chrudim
Obec
Proseč

Fotogalerie k článku

Turistická ubytovna v Proseči naproti fotbalovému hřišti v centru obce. V objektu se nachází informační centrun, kde je možné využít veřejný internet. Ubytovací prostory 1x pokoj včetně sociálního zařízení 11 lůžek, 1x pokoj včetně sociálního zařízení 10 lůžek, 1x pokoj včetně sociálního zařízení 6 lůžek, 1x pokoj včetně sociálního zařízení 6 lůžek, Zahrada pro stanování a parkování, kapacita stanování - cca 30 stanů, cena 50 Kč stan a den, za příplatek možnost použití sociálního zařízení, kapacita parkování cca 15 osobních aut, možnost hygieny a uschování kol uvnitř objektu. Ceny za ubytování 1 noc dospělí 190,- Kč, 1 noc děti do 12 let 160,- Kč, 2 a více nocí dospělí 160,- Kč, 2 a více nocí děti do 12 let 130,- Kč, děti do 3 let zdarma

Možnosti stravování

V ubytovně je možnost využití kuchyňského koutu s lednicí, vařičem, varnou konvicí a mikrovlnnou troubou. Další možnosti stravování - restaurace na náměstí cca 200 m od ubytovny.

Popis okolí

Turistická ubytovna se nachází v Proseči, přirozeném centru mikroregionu Toulovcovy Maštale. Příroda v tomto regionu je krásná a neponičená civilizací. Rozmanité geologické podmínky v různých částech způsobily, že krajina nemá jednotný ráz, ale střídají se zde různé reliéfy povrchu a rozmanitá rostlinná skladba. Oblast je vhodná pro rekreaci a odpočinek.

Tipy na výlet po okolí

Pískovcové skalní útvary Toulovcovy a Městské Maštale, Pivnická a Střítežská rokle, Toulovcova rozhledna - Budislav, Rozhledna Terezka - Proseč - Paseky, Rozhledna Borůvka - Hluboká, Zámek Nové Hrady, Muzeum dýmek Proseč, Pískovcová sklepní obydlíé Zderaz.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

sobota 19. červen

Dnes má svátek Leoš

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete