Statistika našeho portálu

  • 102 710 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Ubytování Dlouhý důl - Krásná Lípa

Krásná Lípa

Hledáte příjemné ubytování? Dovolujeme si Vám nabídnout atraktivní rekreační objekt s možností celoročního pronájmu, který se nachází v blízkosti Národního parku České Švýcarsko. Jeho využití je možné především pro rodiny s dětmi nebo těch, kteří chtějí prožít klidnou dovolenou uprostřed přírody v blízkosti lesů. Ráz krajiny přímo vybízí k procházkám a výletům do místního okolí Kyjovského údolí. …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Vlčí Hora 160, Krásná Lípa
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Děčín
Obec
Krásná Lípa

Fotogalerie k článku

Hledáte příjemné ubytování? Dovolujeme si Vám nabídnout atraktivní rekreační objekt s možností celoročního pronájmu, který se nachází v blízkosti Národního parku České Švýcarsko. Jeho využití je možné především pro rodiny s dětmi nebo těch, kteří chtějí prožít klidnou dovolenou uprostřed přírody v blízkosti lesů. Ráz krajiny přímo vybízí k procházkám a výletům do místního okolí Kyjovského údolí. Kromě krásné a čisté přírody lze využít různé turistické trasy a velmi dobré podmínky pro turistiku, cykloturistiku a houbaření.

Možnosti stravování

Možnost vlastního vaření nebo možné je i stravování v několika nedalekých restauracích s příjemným posezením.

Popis okolí

Informační centrum NP Krásná Lípa-Křinické náměstí. Oblast je turisticky velmi atraktivní. Město Krásná Lípa a její přilehlé obce jako je Krásný Buk, Kyjov, Dlouhý Důl, Sněžná a Vlčí Hora jsou velmi zajímavé svým zákoutím, ale bohužel, není zde možnost nakupování. Možnost nákupu je - Krásná Lípa 4km, Rumburk 10km, Varnsdorf 14km.

Tipy na výlet po okolí

NP České Švýcarsko a přilehlé obce.Pravčická brána,Hřensko,Soutěsky,Jetřichovice,Doubice,Kyjovské údolí aj.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Královský košt Děčín 2024

17.08.2024 - 17.08.2024
Na pěší zóně pod…

Největší pultová degustace českých a moravských vín

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete