Statistika našeho portálu

  • 101 436 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Ubytování Holcovi - Hlinsko

Hlinsko

Ubytovací objekt se nachází na samém okraji města v klidném přírodním prostředí. Možnost pronájmu apartmánů nebo pokojů s příslušenstvím. Pokoje jsou vybaveny Tv a internetovou přípojkou, hostům je k dispozici automatická pračka. Možnost podávání snídaní. V letních měsících je možné využít terasu u domu anebo zahradní zastřešené posezení. Provoz je celoroční, ubytování je možné od 1 osoby a 1 noc…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Táborská 413, Hlinsko
Oblast
Severovýchod
Kraj
Pardubický kraj
Okres
Chrudim
Obec
Hlinsko

Fotogalerie k článku

Ubytovací objekt se nachází na samém okraji města v klidném přírodním prostředí. Možnost pronájmu apartmánů nebo pokojů s příslušenstvím. Pokoje jsou vybaveny Tv a internetovou přípojkou, hostům je k dispozici automatická pračka. Možnost podávání snídaní. V letních měsících je možné využít terasu u domu anebo zahradní zastřešené posezení. Provoz je celoroční, ubytování je možné od 1 osoby a 1 noci. Objekt je centrálně vytápěn plynem. Pobyt s domácím zvířetem není možný.

Možnosti stravování

V objektu jsou 2 plně vybavené kuchyňské kouty jak spotřebiči (chladnička, mikrovlnná trouba, varný panel, rychlovarná konvice, myčka nádobí) , tak nádobím.

Možnost podávání snídaní. Stravování je možné v celé řadě kavlitních resturací ve městě i v okolí.

Popis okolí

Objekkt leží v klidné části na samém okraji města mimo rušné silniční komunikace. Zahrada ležící na jižní straně domu navazuje na louky chráněné krajinné oblasti Žďárské Vrchy. V blízkém okolí domu jsou lesy a čistá příroda skýtající buď možnosti klidného odpočinku nebo vybízející ke sportovním či rekreačním aktivitám. Přímo za domem je východištěm značených pěších a cyklotras do centra Žďárských vrchů a Železných hor.

Tipy na výlet po okolí

Přímo ve městě je skanzen lidové architektury Betlém, v jeho objektech se nachází stylová restaurace, cukrárna, obchůdky se stylovými předměty atd. V Hlinsku je možno navštívit muzeum, galerii, kino. Každoročně se během léta konají ve městě a jeho okolí letní slavnosti, koncerty a různé kulturní akce. Pro sportovní vyžití slouží krytý plavecký bazén se saunou, zimní stadión s ledovou plochou, sjezdovka se 2 vleky a s umělým zasněžováním a jenda dětská sjezdovka s provazovým vlekem. Více informací na www.hlinsko.cz

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Hypnotizér v Chrudimi | leden 2024

25.01.2024 - 25.01.2024
Čs. partyzánů 6, 537 01…

Přijďte se uvolnit a prožít si něco velice výjimečného na představení HYPNOTIZÉR!

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete