Statistika našeho portálu

  • 100 972 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Ubytování v soukromí TiŠe - Černá Voda

Černá Voda

Ubytování v prvním patře rodinného domku nabízí celkem 6 míst. Dva pokoje s dvojlůžkem a jednolůžkem. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a satelitní televizi. WiFi v areálu, úschovna kol (kočárků, lyží), venkovní bazén, solární sprcha, mytí kol. Bez kuchyňky, ale něco spáchat se dá. Po domluvě kvalitní snídaně. Parkování na zahradě.Než budete telefonovat, mrkněte na obsazené termíny:http://…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Černá Voda 169, Černá Voda
Oblast
Střední Morava
Kraj
Olomoucký kraj
Okres
Jeseník
Obec
Černá Voda

Fotogalerie k článku

Ubytování v prvním patře rodinného domku nabízí celkem 6 míst. Dva pokoje s dvojlůžkem a jednolůžkem. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a satelitní televizi. WiFi v areálu, úschovna kol (kočárků, lyží), venkovní bazén, solární sprcha, mytí kol. Bez kuchyňky, ale něco spáchat se dá. Po domluvě kvalitní snídaně. Parkování na zahradě.

Než budete telefonovat, mrkněte na obsazené termíny:

http://www.ubytovani-tise.unas.cz/

Možnosti stravování

Objekt nemá kuchyňku. K dispozici mikrovlnka, dvouplotýnkový vařič a varná konvice. Po domluvě zajistíme snídaně. 

Popis okolí

Východ - sever - SZ: louky, pastviny, remízky, lesy, lomy, rybníky. JV - jih - Z: vesnice Černá Voda, zřícenina hradu Kaltenštejn, zatopené lomy, Rychlebské hory.

Tipy na výlet po okolí

Zámek Jánský vrch v Javorníku, zřícenina hradu Kaltenštejn, krasové jeskyně Na Pomezí, historické jeskně Na Špičáku, Venušiny misky na Smolném vrchu, zatopené lomy vhodné ke koupání, rybníky, cyklotrasy až do PL, terénní cyklotrasy MTB a další.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete