Statistika našeho portálu

  • 100 967 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Ubytování

Zobrazuji celkem 4 výsledky

Ubytování v soukromí TiŠe - Černá Voda

22.06.2013 Černá Voda

Ubytování v prvním patře rodinného domku nabízí celkem 6 míst. Dva pokoje s dvojlůžkem a jednolůžkem. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a satelitní televizi. WiFi v areálu, úschovna kol (kočárků, lyží), venkovní bazén, solární sprcha, mytí kol. Bez kuchyňky, ale něco spáchat se dá. Po domluvě kvalitní snídaně. Parkování na…

AHR ubytování Černá Voda - Černá Voda

14.05.2012 Černá Voda

Mobilheim pro ubytování v obci Černá Voda je umístěn na okraji remízku hned v blízkosti Rychlebské stezky. Nabízí celkem 6 míst - 3 ložnice. Plně vybavená kuchyně varná deska, trouba, gril, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, samostatné WC, společenská místnost, krb, TV SAT, WIFI, venkovní posezení.

Nová Radost - Černá Voda

29.03.2009 Černá Voda

Turistická ubytovna nabízí ubytování ve dvou a více lůžkových pokojích. Kapacita ubytovny je 51 lůžkek včetně přistýlek v 10ti pokojích. Pokoje mají společné sociální zařízení. Možnost parkování před ubytovnou.

Hotel Černá Voda - Černá Voda

12.02.2009 Černá Voda

Hotel nabízí ubytování v 6 dvojlůžkových, 2 trojlůžkových pokojích a 1 apartmánu. Kapacita hotelu je 24 lůžek. Při týdenních pobytech sleva 20% z ceny lůžka. Pobyt s domácími zvířaty povolen. K dispozici je otevřené parkoviště. Klidné a pěkné prostředí je ideální pro strávení příjemné letní i zimní rekreace.

Na Atlase Česka dále najdete