Statistika našeho portálu

  • 100 972 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Western park Boskovice

Boskovice

V opuštěném pískovcovém lomu na „divokém západě“ v Boskovicích v roce 1994 vyrostlo westernové městečko, které se stalo jednou z nejoblíbenějších destinací jižní Moravy.

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

V opuštěném pískovcovém lomu na "divokém západě" v Boskovicích v roce 1994 vyrostlo westernové městečko, které se stalo jednou z nejoblíbenějších destinací jižní Moravy.  A to oprávněně, nudit se tady určitě nebudete.

Vaše první zastávka by měla být ve směnárně, kde si vyměníte boskovické dolary, žádnou jinou měnou se tady totiž platit nedá. Také si dávejte pozor ať dorazíte v dobré náladě. Po městečku totiž chodí hlídka takzvaných Maršálových mužů, kteří dohlíží na vaši dobrou náladu, pozitivní přístup a úsměv na tváři.

Celý den vás bude bavit místní program, který obsahuje například divadelní, jezdeckou nebo kouzelnickou show. Dále se můžete podívat do indiánské vesnice a vyzkoušet si házení nožem, střelbu z luku nebo hod oštěpem. Za 300 boskovických dolarů se dokonce můžete svézt psím spřežením. Také se můžete vyřádit v lanovém parku, a pak si vyzkoušet rýžování zlata. Jako památku z westernového městečka si můžete odnést malůvku na obličeji z tatto saloonu nebo indiánský talisman. 

Kdo by se chtěl na divokém západě ještě zdržet, můžete se ubytovat v apartmánech, v kanadských srubech nebo ve stanech. Občerstvit se můžete v jedné z autentických western restaurací.

Vstupné se v parku neplatí, platí se pouze za vybrané atrakce. Parkování se nachází u areálu.

Boskovice se nacházejí 40 kilometrů od Brna. Nejlépe se sem dostanete autem, ale veřejnou dopravou to také zvládnete. Nejbližší autobusová zastávka se jmenuje Boskovice-hřbitov.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Drakiáda 2023 - Bořitov

30.09.2023 - 30.09.2023
letiště

Tradiční 29. ročník pořádá "DRAKIÁDNÍ KLUB ČERNÁ HORA" sobotu 30. 9. 2023 na letišti v Bořitově.

« zpět na seznam položek

Sdílet

sobota 23. září

Dnes má svátek Berta

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete