Statistika našeho portálu

  • 99 628 Akcí v kalendáři
  • 5 394 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Tipy co dělat v Praze první červnový týden 3.6. - 9.6.2019

První červnový týden láká k rozmanitým výletům a rodinným hrátkám, které v našem hlavním městě najdou rozmanitá uplatnění.

Fotogalerie k článku

První červnový týden láká k rozmanitým výletům a rodinným hrátkám, které v našem hlavním městě najdou rozmanitá uplatnění.

Hned v pondělí bychom rádi upozornili na "Degustační výstavu vín na Novoměstské radnici", která je největší svého druhu v Čechách. Podnikavé čtenáře pak jistě zaujme "Innovation Open Days", která je pořádána známou skupinou Business link visionary. Příjemné počasí nahrává návštěvě Žlutých lázní, kde se můžete těšit na "Letní kino Yellov Cinema - Pot a krev". Akcí zásadního významu bude letošní "Veletrh vědy", kde se můžete těšit na více než 100 expozic. Zajímavým propojením divadla, běhu a netradičního okolí Jatek78 bude letošní "Velká Holešovická aneb Noční divadelní běh". Společným ukončením výstavy si projdou všichni návštěvníci "Dernisáže na Pragovce - Flying inn a Stín Bodu".

Pražské primátorky a Muzejní noc

Letní atmosféra nápadů a tvořivosti připomenou "Červnové kurzy v kreativní dílně Aladine", které se zaměří na rodinnou kuchařku či prázdninový deník. Pozoruhodný nápad potěší všechny milovníky vlaků a železnice v rámci akce "Světla v tunelu - Nová železniční hudební revue". Počítačové nadšence jistě nalákáme na "Junior programátor workshop", který proběhne v prostorách Green Fox Academy v centru naší metropole. Netradiční formu zábavy slibuje "Velké radotínské rodeo", které bude prvním závodem letošní mistrovské sezóny. Největším šlágrem nadcházejícího týdne pochopitelně bude "16. Muzejní noc", které budeme věnovat samostatný detailní článek. Sportovní příznivci si jistě nenechají ujít "Pražské primátorky", které jsou veslařským závodem s více než stoletou historií. Velkým lákadlem jistě bude "Mattoni koktejl festival v Praze", který na Staroměstské náměstí přiláká mnoho hudebních hvězd a především pak ty nejlepší barmany z celé naší republiky.

Žluté lázně nabízí zdarma sportoviště

Příjemným rodinným výletem může být "Sportovní den pro všechny", který ve Žlutých lázních nabídne veškeré sportoviště volně k dispozici. Speciální tipem pro naše čtenáře bude "Výstava kaktusů a sukulentů" v oblíbených sklenících Botanické zahrady UK Na Slupi, která nadchne současné pěstitele rozmanitostí vystavovaných exemplářů a potenciální zájemce o tento vděčný koníček pak potěší bohatou nabídkou domácích i exotických rostlin. Nejen dětští čtenáři ocení "Autodráhu na stanici techniků", která nechá i tatínky milující rychlá auta nahlédnout pod pokličku moderních trendů ve vývoji dětských závodních her. Interaktivní zábavu pro celou rodinu slibuje nový "Puzzle room", který prověří Vaše logické uvažování i důmyslnost při krizové situaci. Všem rodičům malých požárníků doporučujeme návštěvu galerie Harfa, kde si nově můžete vyzkoušet "Hasičský vůz na vlastní kůži". Spoustu zábavy se svižnými skluzavkami, vystřelovacími kanóny či dětským kinem zažijete při návštěvě "Pirátského dětského světa v Eruopaparku". Milovníci umění a ostrých linek pak jistě nevynechají poutavou expozici "Český kubismus".
Zajímavé akce v okolí

Festival Muziq 2023 - Tachov

20.05.2023 - 20.05.2023
areál bývalého…

Festival Muziq je nový hudební festival bez žánrových mantinelů. Myšlenkou je setkání přátel a milovníků hudby, a…

Veletrh Stavebnictví-Therm-Domov-Z…

30.03.2023 - 01.04.2023
Sportovní hala DATART,…

31. ročník veletrhu stavebnictví a vytápění, domova a zahrady - Veletrh Stavebnictví-Therm-Domov-Zahrada 2023 ve Zlíně.

Výlov rybníku - Jindřichův Hradec

30.03.2023 - 02.04.2023
Modletický Dolní rybník…

Zvu vás na tradiční výlov našeho Dolního rybníka v Modelticích ve dnech 30.3 až 2.4.2023 Volný je ještě Velký apartmán…

Velikonoční tvoření - Telč

31.03.2023 - 31.03.2023
Turistické informační…

Tvoření pro děti i rodiče

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 31. březen

Dnes má svátek Kvido

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete