Statistika našeho portálu

  • 94 439 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Tipy na víkend 23. - 24. ledna 2016

Tento víkend Vás rádi pozveme na masopustní průvody a veselí, které se konají po celé republice. Vybírat také můžete z festivalů a dalších zajímavých akcí spojených se zimou a zimními radovánkami.

Tento víkend Vás rádi pozveme na masopustní průvody a veselí, které se konají po celé republice. Vybírat také můžete z festivalů a dalších zajímavých akcí spojených se zimou a zimními radovánkami.

Praha

V Praze se od pátku do soboty koná veletrh s názvem Cesty dřeva. Tento první ročník veletrhu můžete navštívit v Pva Expo Praha - LetňanyPohybem k vědomí - Tanec 5 Rytmů je název víkendového tanečního semináře, kde budete mít možnost propojit se se svým tělem, srdcem a duší.

V sobotu večer můžete vyrazit do klubu Roxy Praha na spojení mexického producenta Betoko a německého producenta Purple Disco Machine na společné akci. Užijte si s Vašimi dětmi pohádkovou sobotu na Chvalském zámku v Horních Počernicích. Čeká Vás pohádka o Popelce a svět Jiřího Trnky. 

Aspoň na víkend odhalte tajemství knih je název akce, na kterou zve České muzeum hudby. Všichni návštěvníci budou moci nahlédnout do vzácných knih a odhalit jejich majitele. V sobotu můžete navštívit Náprstkovo muzeum, kde je pro rodiny s dětmi připravena výtvarná dílna s tématikou motivů čínské keramiky - motivů ryb.

A do Prahy o víkendu dorazí i první masopust. Zúčastnit se tak můžete sliveneckého masopustu, který slibuje staropražské písničky, kejklíře i zabijačkové dobroty.

Středočeský kraj

Nadcházející sobotu můžete navštívit Lednový underground 2016, hudební festival. Ten se koná v divadelním klubu DS Scéna v Kralupech nad Vltavou. Masopust dorazí v sobotu i do RakovníkaMasopustní průvod se sejde v maskách i bez masek u altánu v Čermákových sadech. Masopust si můžete v sobotu užít i v Zooparku Zelčín.

Jihočeský kraj

Jihočeský kraj jistě potěší nadšené běžce sobotním Budějovickým Mercury Maratonem. V Českém Krumlově si nenechte ujít II. reprezentační ples města, který se koná v sobotu v Zámecké jízdárně

Královéhradecký kraj

Od pátku do neděle Vás čeká ve Špindlerově Mlýně pravá Špindlerovská zima, tedy akce plná sněhových a ledových soch. Do Hradce Králové můžete zavítat na Festival krátkých filmů, který se koná od pátku do soboty. V tomtéž městě Vás čeká ještě festival Cyklocestování 2016

Ústecký kraj

Festival krátkých filmů zavítá od soboty do neděle i do Ústí nad Labem. Promítat se budou hrané i animované krátké filmy z celé Evropy. Děti můžete vzít o víkendu také na karneval do Rumburku nebo do Děčína.

Liberecký kraj

A do třetice můžete navštívit Festival krátkých filmů i v Jablonci nad Nisou. Od soboty do neděle se můžete s dětmi přijít podívat i na výstavu Lego Star Wars do OC Nisa v Liberci. Na zámek Sychrov pak zveme všechny milovníky masopustních radovánek. V sobotu se zde totiž koná 6. zámecký masopust.

Jihomoravský kraj

V jihomoravském kraji se o víkendu koná řada zajímavých akcí, z nichž vybíráme sobotní Festival krátkých filmů v Brně. S dětmi můžete navštívit karneval ve Velkých Opatovicích, Rosicích nebo v Bučovicích. Pro dospělé máme zase řadu plesů, například reprezentační ples města Znojma, města Hodonína nebo Brna Medlánek

Moravskoslezský kraj

Do Ostravy můžete v sobotu vyrazit na Winter Run 2016, běžecký závod, který se koná za každého počasí. Děti se mohou těšit na karneval v Opavě nebo dětskou neděli v Cinestar Opava a Cinestar Futurum Ostrava.

Zlínský kraj

Víte, co je to twirling? Pokud ne, tak se zajděte podívat na Mistrovství ČR do města Hluk, které se koná od soboty do neděle. Potěší Vás jistě ladná kombinace gymnastiky a tance a to celé propojené triky s hůlkou. V neděli je pro děti připraven karneval v Otrokovicích nebo ve Vizovicích

Zajímavé akce v okolí

Hudební festival Hrošení - Krucembu…

16.07.2021 - 17.07.2021
Kemp MOŘE u rybníku Řeka

Festival se zaměřením na folk, bluegrass, tremp a country music se odehrává v zavedeném retrokempu s restaurací.

Podzimní cyklo kemp - Hejnice

28.10.2020 - 01.11.2020
Lázně Libverda

Sportovní cyklo kemp je zaměřený na BEZPEČNOST a TECHNIKU jízdy na kole, přejíždění překážek, projíždění klopených…

Výlov rybníka Amerika u Františkový…

28.10.2020 - 29.10.2020
Rybník Amerika u…

Výlovy neodmyslitelně patří k podzimu a předvánočnímu času.

Slavnostní výlov Štěpnického rybník…

29.10.2020 - 31.10.2020
Telč

Srdešně Vás zveme na slavnostní vyýlov Štěpnického rybníka v Telči.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

čtvrtek 29. říjen

Dnes má svátek Silvie

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete