Statistika našeho portálu

  • 101 421 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Kam na Valentýna 2016

Praha

 

Blížící se víkend přinese všem zamilovaným párům bez ohledu na věk či pohlaví nespočetné množství akcí, které připomenou oslavy svátku všech zamilovaných. V našem hlavním městě to platí například o osmém ročníku "Festivalu Dance of Love", který svou rozmanitou nabídkou roztančí všechny účastníky v rytmu orientálních tanců, flirt dance, zumba cubano dance, flamenca a mnoha dalších. Zajímavou alternativou pro romantické strávení nadcházejícího víkendu je i návštěva "Svátku všech zamilovaných v muzeu Grévin", kde se uskuteční výjimečná setkání s možností nahlédnutí do blízké i vzdálené budoucnosti. V neděli 14. února pak potěšíme všechny milovníky zvířat a veselých akcí, které zveme na "Masopustní valentynské setkání v ZOO Praha", na kterém nebude chybět maskovaný průvod či divadelní představení. Pro rodiče milující své děti jsme pak připravili pozvánku na "Slavnostní karneval divadla Na Cikorce", který se již tradičně bude skládat ze soutěží, zpívánek a karnevalového reje. 

 

Středočeský kraj

 

Svátek všech zamilovaných si můžete připomenout i v rámci Středočeského kraje, kde se o nadcházejícím víkendu uskuteční například "Barevné dny - Červený Valentýn", který je mimořádnou akcí pro děti ve věku 1,5 až 5 let. Na výběr zde budete mít z několika okruhů a navazujících barevných dnů. Pozornost si zaslouží i "Valentýnská párty v restauraci a kulturním domě ve Vysoké Libni", kde se v sobotu 13. únoru uskuteční valentýnská párty pro všechny zamilované s tombolou a diskotékou. Přímo v den svátku všech zamilovaných mohou láskyplní rodiče přivést své děti na "Karneval v Kutné Hoře", jehož organizátoři se o malé tanečníky velmi dobře postarají. 

 

 Jihočeský kraj

 

S letošním svátkem sv. Valentýna se pojí i několik zdánlivě nesouvisejících akcí, které však pro zamilované dvojice přinášejí možnost zábavných a atraktivních zážitků. To bezesporu platí o "Kramolínském obřáku ve skiareálu Lipno", který nabízí soupeření amatérských lyžařů s bonusem v podobě tréninkového dne. Svou drahou polovičku můžete pak překvapit i nezapomenutelným valentýnským víkendem, schovávajícím se pod romantickým označením "Valentýnská v Českém Krumlově"

 

Plzeňský kraj

 

Přijďte si osladit svátek sv. Valentýna na "Klatovský městský bál", který se i letos uskuteční ve zdejším kulturním domě, kde k bude k tanci a poslechu hrát taneční orchestr Miroslava Novotného z Plzně a vystoupí i Heidi Janků. Přímo ve sváteční neděli pak můžete potěšit svou milovanou účastní na "Masopustě v Přimdě", který započne tradičně ve 14 hodin a rozjuchá celou obec žertovnými maskami. Svou chvilku klidu si mohou vychutnat rodiče dětí, které zavítají na "Dětský karneval v Tachově", poutající pozornost již několikátý rok po sobě. 

 

Karlovarský kraj

 

V Karlovarském kraji si nadcházející oslavy svátku všech zamilovaných můžete užít v rámci "Mostu lásky v Sokolově", pod jehož malebným názvem se skrývá připomínka prastarých valentýnských tradic zahrnujících například i stánkový prodej nevšedních suvenýrů. K láskyplné náladě jistě přispěje i "Maškarní karneval se Sovou", který můžete navštívit v Domě dětí a mládeže v Chebu. Setkáte se zde s rejem masek, přehlídkou kostýmů či zábavnými soutěžemi. Příjemné chvíle jistě zažijete i při "24. Reprezentačním plese města Sokolova", kde Vám k tanci i poslechu zahraje dobře známá skupina Big Band MDK či mediálně známý interpret Petr Vondráček. 

 
 

Ústecký kraj

 

Již o tomto pátku můžete od 16. hodin navštívit "Valentýn v Chomutovce", který nabízí Valentýnskou módní přehlídku v obchodním centru Chomutovka a bohatý doprovodný program. Zamilované páry jistě potěší i "Šluknovský masopust", který přináší zábavný maškarní program či nezbytné masopustní gastronomické zážitky. Naše pozvání pak směřuje i k "Magickému Valentýnu v Centralu Most", které všem zájemcům nabídne odpověď na otázku, zda jste si vybrali tu pravou či toho pravého. Nejmenší návštěvníci si pak naplno užijí "Zamilovaný karneval pro děti v Děčíně", který potěší i soutěžemi o drobné sladkosti a soutěží o nejhezčí masku. 

 
 

 Liberecký kraj

 

V Libereckém kraji si můžete nadcházející svátek sv. Valentýna užít při "Módní show na Valentýna ve foru Liberec", které nabídne řádnou nadílku módní inspirace pro příští rok. Protože k lásce patří neodmyslitelně i tanec, zveme Vás na přehlídku latinskoamerických tanců "Salsa night v Jablonci nad Nisou", která představí širokému spektru zájemců to nejlepším z jihoamerických tanečních rytmů. Netradičního Valentýna přináší i "Valentýnské oslavy v géčku Liberec", které přinesou možnost nechat se zdarma zvěčnit karikaturistou a obdržet i drobný sladký dárek. 

 

Královehradecký kraj

 

Velmi rádi přinášíme pozvání na takovou akci, jakou je "Valentýnský čokoládový víkend" na zámku Staré Hrady. Těšit se můžete na valentýnský program jak pro dospělé, tak pro rodiny s dětmi. Bonusem pak bude i Láskulínova drakuláda či Valentýnská čokoláda. V Hradci Králové si pak nezapomeňte užít ani "Valentýnskou veselici v Orlici", která přináší rozdávání dárků či možnost vyfotit se se svou drahou polovičkou ve slavnostních kulisách. 

 

Pardubický kraj

 

Přijeďte si spolu s námi užít nefalšovanou "Valentýnskou party v Pardubicích", která je pro všechny zamilované dvojice i láskychtivé jedince připravena o nadcházejícím pátečním večeru. Premiéru bude mít letos "Reprezentační ples neziskového sektoru v Chrudimi", kde můžete popustit uzdu své fantazii a svůj šat obohatit o nádherné či alespoň nápadité škrabošky. Se svojí drahou polovičkou pak můžete navštívit i "Staročeské ostatky ve Skořenicích", které si užijete veselí při slavnostním průvodu či dobré jídlo a pití. 

 

 Kraj Vysočina

 

Všechny zamilované  páry i po lásce prahnoucí jedince zveme co nejsrdečněji na "Valentýna v city parku Jihlava"který nabízí parádní porci zábavy a tance pro všechny zúčastněné, soutěž o výhru v podobě tří poukazů na dovolenou za 20 tisíc korun či možnost vyfotit si společnou fotografii ve speciálním foto-pointu. Zábavu i taneční kreace všeho druhu pak přináší "Ples kultury ve Žďáru nad Sázavou", který láká na módní přehlídku aktuálních kreací, volbu miss Vysočiny či zábavné moderátorství oblíbeného baviče Vladimíra Hrona. 

 

Jihomoravský kraj

 

Během nedělního dopoledne se můžete zúčastnit "Oslav svátku sv. Valentýna v ZOO Brno", které nabídnou tématické komentované krmení o lásce u tygrů, ve zdejší restauraci pak bude připraven speciální koktejl pro dva a bohatý zážitkový program u srdíčkové stěny. Již tento pátek pak můžete navštívit "22. Žabovřeský ples", konající se v KD Rubín. K tanci i poslechu se zde představí populární Panorama Band a připraven bude i bohatý doprovodný program či bohatá tombola. V Brně se uskuteční i "Valentýnské taneční hrátky", který přinášejí zábavný program pro děti co mají rády pohyb, tanec a zábavu. Kulturním tipem na den zasvěcený lásce je návštěva "Muzikálu Flashdance v Městském divadle Brno", hraného tuto neděli od 18. hodin. 

 

Olomoucký kraj

 

Ke svátku sv. Valentýna patří neodmyslitelně i radost z pocitu obdarovat svou drahou či svého drahého nějakým netradičním dárkem. Mezi nejoblíbenější dárky či lépe pozornosti patří sladká čokoláda a proto bychom všechny její milovníky rádi pozvali na "Valentýnský festival čokolády a sladkých drobností" do Galerie Šantovka v Olomouci. Těšit se můžete na čokoládové mlsání i bohatý doprovodný program. Podobnému spektru zájemců se bude jistě těšit i "Valentýnská módní show" v Olomouc City, která se uskuteční v neděli od 14 hodin. Jako čestní hosté se divákům představí finalisté poslední série Superstar - Sabina a Dalibor Slepčíkovi. 

 

 

 Zlínský kraj

 

Nacházející sobotu si přijďte se svým partnerem či partnerkou vytvořit unikátní vzpomínku na "Valentýnské focení ve Zlatém jablku ve Zlíně", které přináší možnost svátečních nákupů i vytvoření netradiční fotografie v zábavném fotokoutku. K pobavení a příjemného strávení mileneckého večera přispěje i návštěva "Divadelního představení Blázinec v Luhačovicích", ve které v hlavní roli exceluje oblíbený herec Miroslav Táborský. Chcete-li si k svátku všech zamilovaných pořídit některou ze zajímavých upomínek na tento den, vydejte se spolu s námi do Kroměříže, kde se koná další ročník oblíbené akce "Je mi líto staré věci vyhodit". 

 

 Moravskoslezský kraj

 

Na svátek všech zamilovaných můžete v Moravskoslezském kraji vyrazit na "Oslavy svátku sv. Valentina v ZOO Ostrava", které nabídnou atraktivní akce pro malé i velké návštěvníky, poutavé krmení populárních zvířecích druhů či speciální nabídku pro zamilované páry. Srdečně Vás zveme i na premiéru romantického příběhu Michala Davida s názvem "Decibely lásky", jehož představení se zúčastní sám autor a řada herců. V neděli pak zveme na "Valentýna ve Forum Nová Karolina v Ostravě", kde naleznete jedinečnou písečnou pláž s ukrytými poukazy na super ceny včetně zájezdů k moři. Správný valentýnský večer zažijete i při "Valentýnu ve vodě", který si pro všechny zamilované dvojice přichystal Wellness Bruntál. 

 
 
 
 

 
 
 
 

Zajímavé akce v okolí

Adventní tvořivé dílny 2023 - Kyjov

02.12.2023 - 08.12.2023
Vlastivědné muzeum Kyjov

Dovolujeme si Vás pozvat do Vlastivědného muzea Kyjov na tvořivé dílny.

Vánoční trhy v Praze 2023

02.12.2023 - 06.12.2023
Praha

Kouzelné vánoční trhy s krásně navrženými dřevěnými domky probíhají na různých pražských náměstích, například na…

Mikulášská ve Vinohradském pavilonu…

05.12.2023 - 05.12.2023
Vinohradská tržnice

Přijďte si užít Mikulášskou, kterou pořádá DDM Praha 2 spolu s městskou částí Praha 2 v nádherných prostorech…

Francouzské sváteční inspirace 2023…

06.12.2023 - 06.12.2023
Masarykův kulturní dům…

Koncert

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 5. prosinec

Dnes má svátek Jitka

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete