Statistika našeho portálu

  • 91 177 Akcí v kalendáři
  • 5 383 Ubytovacích zařízení
  • 24 176 Míst a památek

4. Svatební veletrh - Litomyšl

19.01.2019 - 20.01.2019 Zámek Litomyšl

Zámecké návrší v Litomyšli bude opět místem konání svatebního veletrhu, tentokrát s podtitulem vše pro oslavy a party. Veletrh se tak otvírá všem pořadatelům akcí, kteří zde mohou načerpat inspiraci.

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Přímo v sálech zámeckého pivovaru a jízdárny se představí více než čtyřicet vystavovatelů, kteří nabízejí své služby spojené s organizací svateb a party. Nebude problém vybrat například svatební šaty, fotografa nebo cateringovou firmu. Přímo na místě bude možné si rezervovat prostory na obřad, sály pro oslavu, a dokonce i krásné ubytování. Nebude chybět bohatý doprovodný program a možnost občerstvení v kavárničce.

Sály Zámeckého pivovaru a jízdárny se otevřou o víkendu 19. a 20. ledna. Budoucí svatebčané, oslavenci, organizátoři kongresů, výstav, vernisáží a všichni ostatní návštěvníci veletrhu mohou po oba dva dny vždy od 10.00 do 17.00 hodin zhlédnout doprovodný program plný módních přehlídek, ukázek vázání kytic, slavnostního líčení, účesů, hudebních vystoupení. V programu se představí mimo jiné i mladé gymnastky, "free style" skupina mladých nadšenců, sbory dětské i ty dospělé. Nebudou chybět ani vizážistky, kosmetičky, kadeřnice, které v průběhu veletrhu poradí, učešou, nalíčí. Letošní 4. ročník bude opět trochu větší, protože dorazí více vystavovatelů než loni.

Čeká vás slavnostní atmosféra nazdobených sálů, seznámíte se s novými trendy cateringu, uvidíte tematické slavnostní dorty a netradičně zdobené tabule. Představí se vystavovatelé z nejrůznějších oborů, jako jsou květináři, cukráři, fotografové, kameramani, muzikanti, zlatníci, ale i svatební salóny, salóny společenských šatů, výrobci pánských doplňků, spodního prádla, doplňků pro zdobení, přijedou vinaři z Moravy.

Oba dva dny bude také otevřen Piaristický kostel, ve kterém najdete vše nachystáno jako před skutečným svatebním obřadem. Piaristický kostel je totiž jedním z nejoblíbenějších míst pro pořádání svatebního obřadu na Zámeckém návrší a běžně v něm probíhají také obřady civilní. Na stánku Zámeckého návrší si budete moci rezervovat termín pro váš svatební obřad nebo akci. Rádi vám také ukážeme další místa, kde se může obřad konat, nebo Vás zavedeme na prohlídku pokojů v Zámeckém pivovaru. Ubytuje se zde až šedesát osob a vy tak můžete mít celou svatbu pod jednou střechou.

Pokud plánujete větší akci, a nemusí to být jen svatba, možná přemýšlíte o tom, kde seženete všechny ty talíře, skleničky, ubrusy a židle. Právě pro vás je určena půjčovna vybavení na Zámeckém návrší. Zastavte se na stánku Zámeckého návrší a podívejte se, co všechno je k dispozici, nebo si rovnou vybavení rezervujte.

Mapa

Další akce v okolí

Rozsvícení vánočního stromu - Litom…

01.12.2019 - 01.12.2019
Zámecké návrší,…

Nenechte si ujít slavnostní rozsvícení vánočního stromu za účasti dětských pěveckých sborů .

Strašidelná show Čerti z Rakouska -…

02.12.2019 - 02.12.2019
Music Club Kotelna,…

Český čert už na zlobivé děti nestačí, tak si na pomoc zavolal posilu z Rakouska! Dorazí hned několik čertů, které…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 22. listopad

Dnes má svátek Cecílie

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete