Statistika našeho portálu

  • 94 737 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Chřestfest 2015 - Praha

27.04.2015 - 10.05.2015 Praha

Mezi stále oblíbenějšími gastronomickými akcemi najdeme jen málo takových, které jsou úzce zaměřeny na jednu sezónní surovinu, tak jako právě dubnový a květnový "Chřestfest", konaný v Praze a několika dalších městech České republiky. Během tří týdnů si můžete v různých restauracích pochutnávat na speciálních menu vyvářených špičkovými kuchaři, kteří Vám názorně předvedou gastronomická…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Praha, Brno
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Mezi stále oblíbenějšími gastronomickými akcemi najdeme jen málo takových, které jsou úzce zaměřeny na jednu sezónní surovinu, tak jako právě dubnový a květnový "Chřestfest", konaný v Praze a několika dalších městech České republiky. Během tří týdnů si můžete v různých restauracích pochutnávat na speciálních menu vyvářených špičkovými kuchaři, kteří Vám názorně předvedou gastronomická kouzla a čáry s často neprávem opomíjeným chřestem.

Na čem si pochutnáte

Chřest byl v minulých staletích tradiční součástí kuchyní našich předků, což koresponduje s jeho dobrou dostupností, spoustou vitamínů, dostatkem vlákniny a malým množstvím kalorií. Ve vybraných restauracích si během festivalu budete moci pochutnat na speciálních tříchodových menu, ve kterých nebudou chybět ani jehněčí konfit s ragú z chřestu, chřestové rizoto, chřest v tyrolském karé, chřest s holandskou omáčkou, speciální chřestová zmrzlina či různorodé ryby na grilu s chřestem.

Festivalové dění je organizováno tradiční formou zarezervování vybraného menu, potvrzení termínu návštěvy zvolené restaurace a následné návštěvy určeného podniku. Přijďte si i Vy připomenout lahodnou chuť často přehlížené suroviny, která za výjimečně vstřícnou cenu uspokojí chuťové buňky těch nejnáročnějších jedlíků a nadchne i kritiky z řad gastronomických estétů.

Chřestfest 2015

Sezóna chřestu je konečně tady. Chcete ochutnat ty největší chřestové speciality v režii špičkových šéfkuchařů? Pak jste tu správně. Chřestfest 2015 bude probíhat ve 30 restauracích v Praze a Brně, stačí si jen vybrat z úžasných chřestových menu za 350 Kč.

Podrobné informace

 

Těšíme se na vás!

 

Další akce v okolí

Online: Rock for People in the game…

31.01.2021 - 31.01.2021
Praha

Festival Rock for People se přenese do herního prostředí

Grand Veteran - Praha

24.04.2021 - 24.04.2021
Psychiatrická lečebna…

Srdečně Vás zveme na jedinečnou akci všech klubů historických vozidel v ČR Grand Veteran. Na jednom místě se veřejnosti…

Pražské folklorní dny - Praha

22.07.2021 - 25.07.2021
Praha

15. ročník tradičního folklorního festivalu, který je největší lidovou taneční akcí ve střední Evropě.

Gastronomická akce Raw Food Festiva…

01.08.2021 - 01.08.2021
Cross Club, Plynární…

Přijďte a pochutnejte si na blažených chutích a vůních stravy, která léčí svou přirozenou podstatou.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

středa 20. leden

Dnes má svátek Ilona

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete