Statistika našeho portálu

  • 95 086 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Jemnický Jaro Fest 2015 - Jemnice

18.04.2013 - 25.04.2013 Jemnice

Při našem putování po kulturních akcích konaných v České republice tentokrát zavítáme do malebného městečka Jemnice, nacházejícího se jen několik kilometrů jihozápadním směrem od okresního města Třebíče. Příznivci hudebních koncertů a festivalového dění si jej nezaměnitelně spojují s "Jemnickým Jaro Festem", konajícím se zde pravidelně během druhé poloviny dubna.Co na akci zažijeteOblíbený…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Kulturní dům Jemnice
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Kraj Vysočina
Okres
Třebíč
Obec
Jemnice

Fotogalerie k článku

Při našem putování po kulturních akcích konaných v České republice tentokrát zavítáme do malebného městečka Jemnice, nacházejícího se jen několik kilometrů jihozápadním směrem od okresního města Třebíče. Příznivci hudebních koncertů a festivalového dění si jej nezaměnitelně spojují s "Jemnickým Jaro Festem", konajícím se zde pravidelně během druhé poloviny dubna.

Co na akci zažijete

Oblíbený jemnický hudební festival symbolicky otevírá jarní festivalovou sezónu, čemuž odpovídá i stále větší zájem fanoušků českých popových a rockových kapel. Během jednoho ze zvolených dubnových večerů se ve zdejší sokolovně sejdou známé i začínající kapely, aby předvedly své umění natěšeným fanouškům sjíždějícím se sem z celé republiky. Čeká tu na ně skvělá atmosféra, nejmodernější ozvučení, dostatečné gastronomické zázemí a především živá hudba různých interpretů, kteří si nemohou vynachválit zvláště vstřícné publikum a profesionální organizaci.

V minulosti zde již vystoupily populární kapely Mandrage, Rybičky, The Snuff či Koblížci!. Nezapomeňte si včas rezervovat vstupenky v internetových předprodejích, neboť o festival je obrovský zájem. Kompletní seznam vystupujících skupin v aktuálním ročníku naleznete v následující sekci našeho průvodce.

 

 

Mapa

Další akce v okolí

Čechomor Kooperativa Tour 33 radost…

06.08.2021 - 06.08.2021
Zámek Náměšť nad Oslavou

Čechomor vyráží na letní Kooperativa Tour s novou deskou Radosti života a zároveň oslaví 33 let skupiny na hudební…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

neděle 11. duben

Dnes má svátek Izabela

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete