Statistika našeho portálu

  • 94 580 Akcí v kalendáři
  • 5 386 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Škola tance Léto tančí 2019 v Jablonci nad Nisou

01.07.2019 - 06.07.2019 Jablonec nad Nisou

Léto tančí je skvělá příležitost seznámit se se špičkovými lektory, kteří působí v České republice i v zahraničí. Výuka všech seminářů bude probíhat od pondělí do pátku, kdy jednotlivé semináře trvají 90 minut. Účastníci budou rozděleni do skupin o počtu přibližně 15 – 20 osob na začátečníky, mírně pokročilé.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Eurocentrum Jablonec nad Nisou
Oblast
Severovýchod
Kraj
Liberecký kraj
Okres
Jablonec nad Nisou
Obec
Jablonec nad Nisou

Fotogalerie k článku

Pro všechny, kteří rádi tráví letní čas aktivně, připravil Spolek jabloneckých dam a pánů za finanční podpory Statutárního města Jablonce nad Nisou a Libereckého kraje již 21. ročník letní dílny pohybu, tance a rytmu Léto tančí. Akce se uskuteční od pondělí 1. do soboty 6. července v jabloneckém Eurocentru.

Jako každoročně bude i letošní začátek jabloneckého kulturního léto patřit tanci a bubnování. Léto tančí, opět nabídne pestrý program plný zábavy a profesionálních lektorů jak pro přihlášené účastníky dílny, tak i pro veřejnost.

Prezentace všech účastníků se uskuteční v pondělí 1. července od 8.30 hod. u recepce Eurocentra (oficiální zahájení v 9.00 hod.), při níž se účastníci rozdělí do skupin dle své pokročilosti. Od pondělí 1. 7. do pátku 5. 7. budou probíhat pravidelně semináře vždy od 9.30 do 11.00 hod. a od 11.30 do 13.00 hod. Lektoři přizpůsobí semináře úrovni jednotlivých skupin. Sobota bude věnována nácviku Závěrečného večera. Absolvovat lze jak celou dílnu, tak i jednotlivé semináře.

Doprovodný program

sobota 6. 7. od 19.00 hod. Velký sál Závěrečné vystoupení účastníků a lektorů (vstupné 120,- Kč)

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

neděle 6. prosinec

Dnes má svátek Mikuláš

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete