Statistika našeho portálu

  • 98 916 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Slavnostní zahájení lázeňské sezóny v Hodoníně 2018

05.05.2018 Hodonín

Stále více Čechů si zvyká trávit svou dovolenou v některém z domácích lázeňských komplexů, které nabízejí luxus a pohodlí směle se rovnající těm nejhonosnějším zahraničním areálům. I proto bychom Vás rádi pozvali na "Slavnostní zahájení lázeňské sezóny v Hodoníně", které je každoročně významnou událostí v životě tohoto malebného moravského městečka.Na co se můžete těšitLázně Hodonín jsou jedny z…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Lázeňský komplex
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Hodonín
Obec
Hodonín

Fotogalerie k článku

Stále více Čechů si zvyká trávit svou dovolenou v některém z domácích lázeňských komplexů, které nabízejí luxus a pohodlí směle se rovnající těm nejhonosnějším zahraničním areálům. I proto bychom Vás rádi pozvali na "Slavnostní zahájení lázeňské sezóny v Hodoníně", které je každoročně významnou událostí v životě tohoto malebného moravského městečka.

Na co se můžete těšit

Lázně Hodonín jsou jedny z nejmladších lázeňských zařízení v České republice a o to více se jejich provozovatelé snaží o vstřícný a profesionální přístup k návštěvníkům. V rámci symbolického zahájení sezóny je v tomto komplexu nacházejícím se v nově zrekonstruovaném parku na okraji města připraven tématicky zaměřený program, který zahrnuje lákadla pro návštěvníky všech věkových kategorií.

Již tradičně se můžete těšit na jarmark lidové tvořivosti s desítkami stánků nabízejícími originální rukodělné výrobky, regionální speciality, upomínkové předměty či pomůcky hodící se každému zahrádkáři. Za vstřícné ceny zde pořídíte i některý z lázeňských koktejlů či pochoutky z rozžhaveného grilu. Samozřejmostí je pestrá škála lázeňských oplatek stejně jako zajištěný vstup pro všechny zúčastněné zdarma. Jako překvapení pak přijede i některá ze známých mediálních osobností. Věříme, že se Vám zde zalíbí natolik, že se sem vrátíte v rámci některého relaxačního pobytu.

Slavnostní zahájení lázeňské sezóny v Hodoníně 2018

Podrobný bohatý program zobrazíte kliknutím na obrázek.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete