Statistika našeho portálu

  • 98 908 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Velikonoční jarmark v ZOO Olomouc

04.04.2015 - 06.04.2015 Olomouc

Příchod jara může každý z nás oslavit účastí na některé ze speciálně uváděných akcí, které se konají ve všech krajích České republiky. V olomoucké zoologické zahradě se již několikátým rokem scházejí malí i velcí návštěvníci na "Velikonoční jarmark v ZOO Olomouc", který pestrým a lákavým programem vykouzlí úsměv na tvářích všem zúčastněným.Akce pro celou rodinuBěhem velikonočního…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
ZOO Olomouc
Oblast
Střední Morava
Kraj
Olomoucký kraj
Okres
Olomouc
Obec
Olomouc

Fotogalerie k článku

Příchod jara může každý z nás oslavit účastí na některé ze speciálně uváděných akcí, které se konají ve všech krajích České republiky. V olomoucké zoologické zahradě se již několikátým rokem scházejí malí i velcí návštěvníci na "Velikonoční jarmark v ZOO Olomouc", který pestrým a lákavým programem vykouzlí úsměv na tvářích všem zúčastněným.

Akce pro celou rodinu

Během velikonočního víkendu se můžete těšit na první komentovaná krmení nově narozených mláďátek, oslavu velikonočních svátků se zvířecími miláčky, ukázky tradičních řemesel dodržovaných generacemi našich předků, bohatý jarmark s rukodělnými výrobky či stále oblíbenější velikonoční dílny, ve kterých si všichni fantazií obdaření jedinci mohou vyrobit jakýkoliv velikonoční výrobek. Tradičně se akce účastní i profesionálové z řad řemeslných výrobců či mistři v pletení pomlázek a zdobení kraslic.

Zřejmě nejnavštěvovanější a nejpreferovanější částí programu jsou však komentovaná krmení zvířat, která zájemce provedou takřka po všech expozicích místní zoologické zahrady. Během čtyř dnů na Vás v olomoucké zoo zkrátka čeká bohatý zábavný program, který uspokojí všechny příchozí a jehož detailní harmonogram Vám na dalších řádcích předkládáme.

Velikonoční jarmark v ZOO Olomouc 2015

Zveme Vás na další ročník Velikonočního jarmarku v ZOO Olomouc - Sv. Kopeček.


Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete