Statistika našeho portálu

  • 94 400 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Golfové hřiště Svratka

Svratka

Golfové hřiště kde má domov Golf Club Svratka je jedno z mála, kde si můžeme zahrát na Vysočině golf. Najdeme ho v krásném koutu Vysočiny u města Svratka a svým založením na přelomu let 1939 – 1940 patří k nejstarším u nás. Vzniklo podle návrhu výtvarníka A.Chocholáče a přestože nemělo za komunismu na růžích ustláno přežilo a poskytuje hráčům požitek ze hry dodnes. Jeho 9 jamek s parem …

Adresa a kontaktní informace

Golfové hřiště kde má domov Golf Club Svratka je jedno z mála, kde si můžeme zahrát na Vysočině golf. Najdeme ho v krásném koutu Vysočiny u města Svratka a svým založením na přelomu let 1939 – 1940 patří k nejstarším u nás. Vzniklo podle návrhu výtvarníka A.Chocholáče a přestože nemělo za komunismu na růžích ustláno přežilo a poskytuje hráčům požitek ze hry dodnes. Jeho 9 jamek s parem 66 patří k těm jednodušším a délkově kratším. Přesto má několik zajímavostí. Jednou z nich je společný green pro jamky č. 2 a 4, sloučené odpaliště pro jamky č. 3 a 5 a především jamka č.8 jež vede do kopce. V posledních letech proběhlo v areálu několik úprav, díky kterým je hráčům nabídnut větší požitek ze hry a poskytnuty lepší služby. Byl vybudován kompletní závlahový systém, vzniklo umělé osvětlení na cvičném areálu a byla rozšířena klubovna, kde je veškeré hráčské zázemí a obchod s golfovým zbožím. Hned u hřiště je možnost ubytování v hotelu Svratka. Na hřišti působí Golf club Svratka 1932, jenž navázal na tradici Golf clubu Brno jenž vznikl v roce 1932 a jehož jméno bylo v roce 2005 změněno na dnešní název.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

úterý 20. říjen

Dnes má svátek Vendelín

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete