K Libuši
Praha
Spojuje křižovatku ulic Dobronická a Vídeňská s náměstím Prezidenta Masaryka.Měří cca 630 m.Ulice nese název vyjadřující její směřování k městské části Praha – Libuš od roku 1990. Původně, do roku 1947, se nazývala Husova. V letech 1947 – 1971 se nazývala Ruská. Po připojení Kunratic k Praze v roce 1968 byla z důvodu duplicity názvů přejmenována na Košického programu.
Adresa a kontaktní informace
Spojuje křižovatku ulic Dobronická a Vídeňská s náměstím Prezidenta Masaryka.
Měří cca 630 m.
Ulice nese název vyjadřující její směřování k městské části Praha – Libuš od roku 1990. Původně, do roku 1947, se nazývala Husova. V letech 1947 – 1971 se nazývala Ruská. Po připojení Kunratic k Praze v roce 1968 byla z důvodu duplicity názvů přejmenována na Košického programu.
Líbí se vám tento článek a rádi byste, aby se v rubrice Památky zobrazoval mezi prvními?
Pošlete SMS zprávu ve tvaru ATLASCESKA 8121 na telefonní číslo 9033350 a článek tak nikdo nepřehlédne!
Cena SMS zprávy je 50 Kč včetně DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Reklamace plateb na reklamace@airtoy.cz nebo lince 602 777 555, 9 - 17 hodin, Po-Pá, www.platmobilem.cz. Kontakt na provozovatele: redakce@atlasceska.cz


