Statistika našeho portálu

  • 102 680 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Království panenek – Zruč nad Sázavou

Zruč nad Sázavou

Na půdě zručského zámku se mezi trámy, malými okénky a v mnohých zákoutí rozprostírá stálá výstava medvídků a panenek s názvem "Království panenek". Společně tu žijí panenky z Česka, Ameriky i Japonska. Panenky přišel navštívit i jejich kamarád medvídek spolu s dalšími hračkami - společně si hrají v pokojíčkách a čtou pohádkové knížky.ZajímavostiSoučástí expozice je i nemocnice pro panenky a medv…

Adresa a kontaktní informace

Na půdě zručského zámku se mezi trámy, malými okénky a v mnohých zákoutí rozprostírá stálá výstava medvídků a panenek s názvem "Království panenek". Společně tu žijí panenky z Česka, Ameriky i Japonska. Panenky přišel navštívit i jejich kamarád medvídek spolu s dalšími hračkami - společně si hrají v pokojíčkách a čtou pohádkové knížky.

Zajímavosti

Součástí expozice je i nemocnice pro panenky a medvídky, kde je možné nechat si opravit "nemocnou" panenku nebo medvídka, a také butik s doplňky a výbavičkou, bez kterých se taková správná panenka neobejde. Je zde možné zakoupit sbírkovou panenku či ručně vyrobeného medvídka.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 16. červenec

Dnes má svátek Luboš

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete