Statistika našeho portálu

  • 94 404 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Městské muzeum

Klobouky u Brna

Stálá expozice:"Život a kultura lidu na brněnském Kloboucku." Archeologie, národopis - lidový malovaný nábytek (Mohelno, pol. 19. století), 3 kusy unikátního nábytku intarzovaného slámou, obrázky na skle (pro katolická a evengelická prostředí), keramika (Habánská keramika, moravské dílny - Vyškov, Ivančice; západní Slovensko), lidová výšivka a kroje (ucelená vývojová řada - krojové souč…

Adresa a kontaktní informace

Stálá expozice:
"Život a kultura lidu na brněnském Kloboucku." Archeologie, národopis - lidový malovaný nábytek (Mohelno, pol. 19. století), 3 kusy unikátního nábytku intarzovaného slámou, obrázky na skle (pro katolická a evengelická prostředí), keramika (Habánská keramika, moravské dílny - Vyškov, Ivančice; západní Slovensko), lidová výšivka a kroje (ucelená vývojová řada - krojové součástky, šátky, šaty, interiérové plachty). Všeobecná historie, staré tisky. Numismatické sbírky byly převedeny do numismatického oddělení MZM v Brně.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

středa 21. říjen

Dnes má svátek Brigita

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete