Statistika našeho portálu

  • 86 110 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 154 Míst a památek

Horská chalupa U NÁS - Bartošovice v Orlických horách

Bartošovice v Orlických horách, Bartošovice v Orlických horách

Nabízíme ubytování v zrekonstruovaných interiérech chalupy s kapacitou čtyř dvoulůžkových, jednoho čtyřlůžkového a jednoho šestilůžkového pokoje, s možností dvou přistýlek. Pokoje jsou standardně vybaveny šatní skříní s úložnými prostory a na vyžádání je k dispozici televize. Sprcha, WC s umyvadlem u každého pokoje. Vytápění ústředním topením. Velká zahrada u chalupy umožňuje konání různých akcí.…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Bartošovice v Orlických horách, Bartošovice v Orlických horách
Oblast
Severovýchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Okres
Rychnov nad Kněžnou
Obec
Bartošovice v Orlických horách

Fotogalerie k článku

Nabízíme ubytování v zrekonstruovaných interiérech chalupy s kapacitou čtyř dvoulůžkových, jednoho čtyřlůžkového a jednoho šestilůžkového pokoje, s možností dvou přistýlek. Pokoje jsou standardně vybaveny šatní skříní s úložnými prostory a na vyžádání je k dispozici televize. Sprcha, WC s umyvadlem u každého pokoje. Vytápění ústředním topením. Velká zahrada u chalupy umožňuje konání různých akcí. K chalupě patří lyžařský areál Nella se dvěma lyžařskými vleky vzdálenými 150 m od chalupy.

Možnosti stravování

Stravování v chalupě ve stylové profesionálně vybavené hospůdce. Snídaně formou švédského stolu či kontinentální.

Popis okolí

Značná část Orlických hor byla vyhlášena chráněnou krajinnou oblastí o rozloze téměř 200 km2 a je jí věnována mimořádná péče. Na horských i obyčejných kolech se můžete oblastí pohybovat takřka bez omezení, záleží na vaší zdatnosti a šikovnosti. Oblast je pro cykloturistiku velice dobře značena v terénu i v mapách. Také autem se dostanete prakticky ke všem významným památkám. V zimním období je terén vhodný pro běžkaře a naskýtá mnoho krásných výletů po vyznačených běžeckých stopách. Orlické hory se svým širokým okolím jsou odedávna označovány za oázu klidu a pohody. Takže jak se tu říká: "Přijďte pobejt!", budete srdečně vítáni.

Tipy na výlet po okolí

Žamberk – brána Orlických hor, koupaliště. Údolí Divoké Orlice – Zemská brána, chráněná krajinná oblast, romantická scenérie. Pastvinská přehrada – údolní hráz (1933–39), rekreační středisko, vodní sporty. Kostel Neratov – zařazen do památek UNESCO.Tvrz Hanička – vojenské muzeum, pěchotní sruby. Rokytnice v Orlických horách – město a rekreační středisko. Klášter na Hoře Matky Boží – u Králík.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

7. Zámecké neděle s auto-moto veter…

09.06.2019 - 09.06.2019
Zámek Kvasiny

Auto JAWA Klub ČR, Veteran klub Pardubice, Lesy Janeček a Život na zámku pořádají tradiční Zámeckou neděli s auto-moto…

T-Mobile Olympijský běh - Kostelec …

19.06.2019 - 19.06.2019
Kostelec nad Orlicí

Jak jinak oslavit Olympijský den než pohybem? Vyberte si jeden z 80 závodů po celé České republice, postavte se na…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete