Statistika našeho portálu

  • 93 278 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 177 Míst a památek

Ubytování

Zobrazuji výsledky 61 - 70 z celkem 77

Ubytování Hela - Dolní Věstonice

10.06.2009 Dolní Věstonice

Ubytování v soukromí.Nabízíme ubytování ve čtyřech dvoulůžových pokojích s možností přistýlky.Každý pokoj má vlastní sociální zařízení sprchový kout ,WC ,rádioPokoje jsou bezbarierově přístupné ,jeden z pokoju má větší sociální zařízení např.i pro použítí osobou na invalidním vozíku.

Penzion Euro - Mikulov

15.03.2009 Mikulov

Dovolujeme si vám nabídnout komfortní ubytování v našem pensionu, který zahájil provoz v červenci roku 2001, po celkové rekonstrukci. Nabízíme dvou a třílůžkové pokoje s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny kompletním sociálním zařízením, lednicí, TV a satelitem (400 programů).

Ubytování vila Pálava - Pavlov

12.03.2009 Pavlov

Nabízíme ubytování v romantické vile uprostřed Pálavy Pavlovské vrchy. Vila se nachází v obci Pavlov nedaleko města Mikulov. Z terasy je nádherný výhled na jezero s přístavem vodní nádrž Nové mlýny. V ceně ubytování je návštěva vinného sklepa spojená s ochutnávkou.

Penzion Hustopeče - Hustopeče

21.01.2009 Hustopeče

Nabízíme Vám ubytování v zařízených 5x třílůžkových a 4x dvoulůžkových pokojích. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, TV a také můžete využít internet zdarma. K dispozici je společná kuchyně, také můžete posedět ve společenské místnosti. Parkování zajistíme na uzavřeném dvoře penzionu.

Penzion VENUŠE - Mikulov

08.01.2009 Mikulov

Zájezdní penzion s vinným sklípkem, archivem, 18.pokojů-60.lůžek, restaurací s barem, terasou s dětským koutkem, vlastní parkoviště, půjčovna a uložení kol zdarma. 400.metrů od centra,

Penzion Moravia - Mikulov

24.11.2008 Mikulov

Penzion Moravia je nově vybudován ve zrekonstruované budově, ve velmi příjemném, čistém a klidném prostředí historického centra města Mikulov. Máme zde 6 pokojů. Penzion má pokoje vybaveny vlastní sprchou, WC, televizí, satelitem. Přímo z pokoje můžete kontrolovat své zaparkované vozidlo na jednom z kanálů na televizi v pokoji. Dále vám…

Pension Crhan - Mikulov

21.11.2008 Mikulov

Pension se nachází 800m od centra. Každý z 5 pokojů má vlastní soc. zařízení, ledničku, TV. Jsou zde 2 vybavené kuchyňky, terasa s krásným výhledem, st. tenis, sklípek, zahrada s pískovištěm, skluzavkou...

Ubytování Miloš Šustr - Dolní Dunajovice

01.06.2008 Dolní Dunajovice

Ubytování je v samostatném přízemním domku ve dvoře rodinného domu s vlastním dvorkem s venkovním posezením. Zároveň je možnost použití venkovního grilu.Obsahuje celkem 5 pokojů s celkovou kapacitou 17 lůžek./+ možnost 2 přistýlek/.Dvoulůžkový pokoj /s možností přistýlky/- vybaven kuchyní s nádobím a lednicíČtyřlůžkový pokoj- vybaven…

Ubytování v soukromí Eva Girášková - Mikulov

13.05.2008 Mikulov

Nabízíme ubytování v soukromí v jihomoravském městě Mikulov na Česko-Rakouských hranicích. K dispozici je třílůžkový a dvojlůžkový pokoj s možností jedné přistýlky. Pro oba pokoje společná sprcha, WC a vybavená kuchyňka. Možnost venkovního posezení u dobrého domácího vína. Pro ubytované je k dispozici i bazén.

Penzion NIKÉ - Mikulov

08.04.2008 Mikulov

Penzion je v zrekonstruovaném domě bývalé sektárny.Pokoje jsou hotelového tipu dvou-tří-čtyřlůžkové a studia.Celkem 50-55 lůžek.Ve sklepě máme jídelnu kde podáváme snídaně a domluvě večeře.

Na Atlase Česka dále najdete