Statistika našeho portálu

  • 92 669 Akcí v kalendáři
  • 5 381 Ubytovacích zařízení
  • 24 177 Míst a památek

Ubytování

Zobrazuji výsledky 71 - 80 z celkem 75

Hotel Stella Garni - Plzeň

25.09.2008 Plzeň

Hotel Stella*** je malý hotel typu GARNI, který je provozován již od roku 1991 rodinnými příslušníky, kteří s velkou pečlivostí kladou důraz na osobní spokojenost každého hosta. Proto se hosté u nás cítí jako doma.Hotel se nachází v klidném prostředí městské části Doubravka, 800 m od dálnice – směr Praha a asi 5 min. autem od centra…

Penzion Hof Schwanberg - Konstantinovy Lázně

24.06.2008 Kokašice

V klidném prostředí uprostřed lesů situovaný bývalý sudetský zemědělský statek v západních Čechách v osadě Lomy vzdálené 5 km od lázeńského centra Konstantinovy Lázně nabízí ubytování, individuální a rekreační pobyty na venkově.Vhodné pro pěší a cykloturistiku, rodiny s dětmi, milovníky přírody, kroketu a uzavřené společnosti.

Hotel Hazuka - Plzeň

22.05.2008 Plzeň

Hotel Hazuka v Plzni nabízí velmi kvalitní ubytování v třiceti pokojích nedaleko centra. Na pokojích internet LAN i Wi-Fi.Nadstandartní přístup ke každému z hostů. Recepce non-stop.Parkovací hala, konferenční sál, terasa, zahrada, restaurace.

Wellness pobyty - Konstantinovy Lázně

13.04.2008 Konstantinovy Lázně

Dovolenou v jedné z nejčistších oblastí České republiky si můžete dopřát v Konstantinových Lázních. Odpočinek, relax a pohodu s přáteli či s rodinou poznáte v panenském prostředí přírodních a historických zajímavostí. Sílu do života Vám dodá náš léčivý Prusíkům pramen nebo vyhlášený bylinný likér Konstantin. V rámci zde nabízených…

Penzion U Zámku - Žihle

14.01.2008 Žihle

Penzion U Zámku nabízí tiché a útulné ubytování kousek od Žihle. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC a TV se satelitem. Jelikož jsme rodinný penzion je možnost oddělení ložnice a dětského pokoje. Návštěvníkům je k dispozici sauna a solárium. Na zahradě objektu je grill a dětské hřiště.

Na Atlase Česka dále najdete