Statistika našeho portálu

  • 94 551 Akcí v kalendáři
  • 5 386 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Sázavský koncert 2017

27.05.2017 Sázava

Mysteriózní prostory starobylého Sázavského kláštera patří každoročně k nejnavštěvovanějším památkám zdejšího regionu, přitahujícím pozornost turistů z celé České republiky. Jestliže sem zavítáte na konci měsíce května, můžete se přidat ke stovkám účastníků oblíbeného "Sázavského koncertu", který se zde s železnou pravidelností koná již hezkou řádku let.Co Vás na koncertě čekáTato speciální akce…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Sázavský klášter, Sázava
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Benešov
Obec
Sázava

Fotogalerie k článku

Mysteriózní prostory starobylého Sázavského kláštera patří každoročně k nejnavštěvovanějším památkám zdejšího regionu, přitahujícím pozornost turistů z celé České republiky. Jestliže sem zavítáte na konci měsíce května, můžete se přidat ke stovkám účastníků oblíbeného "Sázavského koncertu", který se zde s železnou pravidelností koná již hezkou řádku let.

Co Vás na koncertě čeká

Tato speciální akce se díky pečlivému přístupu organizátorů každoročně těší velkému zájmu publika a zjednala si respekt i mezi samotnými hudebními interprety. O tomto faktu nejlépe svědčí výčet vystupujících, kteří se divákům představili v minulých ročnících. Za všechny jmenujme alespoň Spirituál kvintet, kapelu Neřež, Janu Kirchsner, Marii Rottrovou či Bratry Ebeny. V podmaňující atmosféře starobylé zahrady Sázavského kláštera vystupují jednotliví interpreti v úctě a respektu k předváděnému žánru, přičemž se můžete těšit i na dobové kostýmy, netradiční účesy a do detailu připravenou režii.

Přijeďte se dalšího ročníku zúčastnit i Vy a užijete si atmosféru vzájemné sounáležitosti, romantické a nostalgické hudby a zároveň nepřenosného a pohodového klimatu. Závěrem dodáváme důležitou informaci, že akce se koná takřka za každého počasí.

Sázavský koncert 2017

Zpěvák a kytarista z legendární kapely Nerez, Vít Sázavský, vás opět zve na severní zahradu klášera na oslavu svých narozenin a již jubilejní 10. ročník hudebního projektu SÁZAVSKÝ koncert vás VÍTá.

Pódium letos ozdobí skupiny BRAN, NEŘEŽ a jako hlavní host zpěvačka MARIE ROTTROVÁ

Předskokanem hlavního programu bude Antonín Pevala - kytara

Hlediště je travnaté, bez sedadel - doporučujeme karimatky nebo deky.

VSTUP NA ZAHRADU (HLEDIŠTĚ) OD 18,00 HODIN.

Občerstvení během koncertu zajištěno. Parkovací místa v den konání koncertu u mostu přes řeku Sázavu (300 metrů od kláštera) A PŘI JEHO ZAPLNĚNÍ TAMTÉŽ NA DRUHÉ STRANĚ SILNICE U HASIČSKÉ ZBROJNICE

Předprodeje vstupenek již zahájen :

soboty a neděle v pokladně kláštera 390 Kč

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

sobota 28. listopad

Dnes má svátek René

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete