Statistika našeho portálu

  • 94 552 Akcí v kalendáři
  • 5 386 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Šrámkův Písek

25.05.2018 - 27.05.2018 Písek

Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normální…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Během třídenní přehlídky experimentálního divadla "Šrámkův Písek" budete moci o jednom z květnových víkendů shlédnout několik desítek divadelních představení, které prošly sítem regionálních přehlídek ze všech krajů České republiky.

Přehlídka experimentujícího divadla

Na festivalu účinkující amatérské soubory se formou experimentálních představení pokoušejí zjistit, co vydrží diváci i herci. Některá představení se tak odehrávají všude jinde než na divadelním pódiu, jiná zase v rámci minimalistické koncepce neukládají hercům takřka žádné úkoly. Můžete se tak těšit na opravdu neortodoxní zážitek, odehrávající se střídavě v Divadle Pod čarou, Kulturním domě města Písek, Divadle Fráni Šrámka, Divadelní kavárně či v Kostel sv. Kříže.

Celá přehlídka se koná za finančního přispění města Písku a je koncipována jako festival bez věkového a žánrového omezení. Široký doprovodný program pořádaný na mnoha místech po celém městě pak zaujme každého návštěvníků, který se bude moci alespoň na chvíli převtělit do role účinkujícího herce. Sportovní fanoušky pak jistě potěší i navazující fotbalový turnaj, začínající vzápětí po skončení festivalu.

Šrámkův Písek 2018

 

Těšíme se na vás ve dnech 25. - 27. května 2018.

 

 

 

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pondělí 30. listopad

Dnes má svátek Ondřej

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete