Statistika našeho portálu

  • 98 459 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 206 Míst a památek

Sport

Zobrazuji výsledky 61 - 70 z celkem 1551

Fit centrum - Nivnice

12.07.2011 Nivnice

Navštivte fitness centrum v Nivnici, které nabízí příjemnou atmosféru. K dispozici je kvalitní posilovna s mnoha posilovacími přístroji. Můžete navštívit také fitness bar a nechybí ani milá obsluha, která ráda vyhoví.

Posilovna T-gym - Uherské Hradiště

12.07.2011 Uherské Hradiště

Navštivte fitness centrum ještě dnes a vyzkoušejte něco nového. K dispozici máte celou řadu služeb, kterých můžete využít. K odpočinku poslouží bar, kde si můžete vybrat různé doplňky výživy. Vyzkoušejte něco i vy.

Extreme Fitness - Kroměříž

12.07.2011 Kroměříž

Navštivte fitness centrum ještě dnes a poslouží vám kvalitně vybavená posilovna v Kroměříži. K dispozici máte celou řadu posilovacích přístrojů a nechybí ani shapemaster či opalování nástřikem. K dispozici je také solárium.

ATOMY sport club - Kroměříž

12.07.2011 Kroměříž

Navštivte i vy fitness centrum a dopřejte svému tělu to nejlepší. Máte možnost efektivně redukovat svou hmotnost. Vyzkoušejte něco nového. Poslouží vám také služby osobního trenéra, který vám stanoví program.

Fitness Korzo - Šumperk

12.07.2011 Šumperk

Vydejte se do fitness centra a vyzkoušejte něco nového. Můžete navštěvovat posilovnu vybavenou kvalitními přístroji. Nechybí ani spinning či kondice. Vyzkoušejte také různé druhy cvičení. Vše záleží pouze na vás.

Fitness Kotelna - Šumperk

12.07.2011 Šumperk

Pokud chcete redukovat svou hmotnost, pak navštivte fitness centrum. Bude vám k dispozici nejen bohatě vybavená posilovna, ale také spinning a různé druhy cvičení. Dopřejte svému tělu to nejlepší.

Fitcentrum K2 - Mohelnice

12.07.2011 Mohelnice

Chcete vyzkoušet něco nového? Redukujte svou hmotnost ve fitness centru. Máte možnost navštívit posilovnu s mnoha přístroji. Nechybí ani solárium a odpočinku se dočkáte na masážích. Dopřejte svému tělu to nejlepší.

Fitness centrum mysidira.cz - Velké Losiny

12.07.2011 Šumperk

Vyzkoušejte něco nového a navštivte fitness centrum. Budete mít k dispozici kvalitně vybavenou posilovnu. Máte možnost navštívit také kardio zónu a nechybí pro návštěvníky ani relaxační zóna, která je velmi oblíbená.

Fitness Club Gábina - Šumperk

12.07.2011 Šumperk

Navštivte fitness centrum, kde vám poslouží služby osobní trenérky. Bude vám stanoven tréninkový program, kterého můžete využít. Vyzkoušejte něco nového a vypracujte si své tělo podle představ. Nyní máte šanci.

Sport Centrum kotelna - Šumperk

12.07.2011 Šumperk

Navštivte fitness centrum a vytvarujte si svou postavu. K dispozici máte i další služby, jako je například spinning či Thai box. Pokud chcete chvíli odpočinku, odreagujte se pod rukama někoho jiného. Jsou zde totiž k dispozici masáže.

pondělí 3. říjen

Dnes má svátek Bohumil

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete