Statistika našeho portálu

  • 98 459 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 206 Míst a památek

Sport

Zobrazuji výsledky 31 - 40 z celkem 1551

Fitness centrum Lemi - Havířov

12.07.2011 Havířov

Navštivte fitness centrum, kde na vás čeká celá řada služeb. K dispozici máte indoor cycling, lymfodrenážní masáže a také další druhy masáží. Začněte cvičit i vy a zlepšete si tak svou fyzickou kondici.

FIT CENTRUM - Havířov

12.07.2011 Havířov

Redukujte svou hmotnost a vytvarujte si tělo do plavek. Nyní máte jedinečnou šanci. K dispozici máte celou řadu služeb, jichž můžete využít. Nechybí posilovna, aerobic, hubnutí a také cvičení pro těhotné.

Fit centrum - Karviná

12.07.2011 Karviná

Pokud budete chtít vyzkoušet něco nového, máte možnost navštívit fitness centrum, které přináší celou řadu služeb. K dispozici je solárium, fitbox, alpinning a také dětský fitbox. Dopřejte si to nejlepší.

Fitcentrum Darja - Bohumín

12.07.2011 Bohumín

Redukujte svou hmotnost, zlepšete svou fyzickou kondici a vytvarujte si tělo do plavek. Můžete začít cvičit ve fitness centru, kde na vás čekají kvalitní přístroje, které mají za cíl snížení vaší váhy a vybudování svalové hmoty.

Fitness centrum - Rychvald

12.07.2011 Rychvald

Cvičení je pro tělo velmi důležité, a proto začněte cvičit i vy. K dispozici máte fitness centrum, které nabízí kvalitní služby. Kromě vybavené posilovny na vás čeká solárium, masáže a také prodej sportovní doplňkové výživy.

Fitness club A&A - Albrechtice

12.07.2011 Albrechtice

Začněte efektivně hubnout a navštivte fitness centrum, které je vybaveno kvalitní posilovnou. Pro návštěvníky je připraveno také solárium a chvíli odpočinku si dopřejete v restauraci. Vyzkoušejte něco nového i vy.

ProActiv fitness - Český Těšín

12.07.2011 Český Těšín

Pokud chcete vypadat dobře, pak využijte služeb fitness centra. Můžete vyzkoušet celou řadu cvičení a k dispozici máte posilovnu, kardio zónu a nechybí ani sauna či masáže. Vyzkoušejte také skupinové cvičení.

HEAT TEAM - Havířov

12.07.2011 Havířov

Slyšeli jste již o HEAT programu? Nyní máte šanci ho vyzkoušet. Poslouží vám k redukci hmotnosti speciální přístroje, které jsou moderní a kvalitně udělané. Dále můžete navštívit zumbu a využít služeb osobních trenérů.

Studia 70 minut - Frýdek-Místek

12.07.2011 Frýdek-Místek

Redukujte svou hmotnost a vyzkoušejte něco nového. K dispozici máte rekondiční studio, které vám pomůže docílit vaši vysněné postavy. Udělejte si čas na cvičení, protože to je velmi důležité pro vaše zdraví.

Fitpoint sportovní klub - Frýdek-Místek

12.07.2011 Frýdek-Místek

Pokud chcete redukovat svou hmotnost, nyní máte šanci. K dispozici jsou sportovní aktivity. Nechybí posilovna, kardio zóna, skupinové aktivity, spinning, power plate a také další sportovní služby. Jsou v provozu i wellness relaxace.

neděle 2. říjen

Dnes má svátek Olívie / Oliver

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete