Statistika našeho portálu

  • 98 459 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 206 Míst a památek

Sport

Zobrazuji výsledky 71 - 80 z celkem 1551

Fit klub Linie - Prostějov

12.07.2011 Prostějov

Pokud chcete vyzkoušet něco nového, můžete začít cvičit a dopřát svému zdraví to nejlepší. Poslouží vám fitness centrum, kde na vás čeká posilovna a také cvičení pro začátečníky i pokročilé. Pro maminky je zajištěno hlídání dětí.

FIT KLUB Jitřenka - Prostějov

12.07.2011 Prostějov

Nenechte si ujít jedinečnou šanci a navštivte fitness centrum v Prostějově. K dispozici je nejen posilovna, ale také spinning, sauna a wellness. Nechybí ani kavárna, v níž si můžete po náročném tréninku odpočinout.

FitCurves - Olomouc

12.07.2011 Olomouc

Pokud chcete hubnout, pak vyzkoušejte něco nového. K dispozici máte fitness centrum, které vám přináší kvalitně vybavenou posilovnu. Nechybí ani další služby, jichž můžete využít. Změňte také své stravovací návyky.

Power Play Studio - Olomouc

12.07.2011 Olomouc

Navštivte fitness centrum ještě dnes a vyzkoušejte něco nového. K dispozici máte power plate, vacu shape a také celou řadu dalších služeb. Redukujte svou hmotnost a zároveň si vytvarujte své tělo do plavek.

Sport klub 7miKráska - Olomouc

12.07.2011 Olomouc

Začněte efektivně redukovat svou hmotnost a vytvarujte si své tělo do plavek. K dispozici máte cvičení na vibromasážních strojích inSPORTline. Začněte s něčím novým a dopřejte svému tělu to nejlepší.

Help fitness club - Olomouc

12.07.2011 Olomouc

Navštivte fitness centrum a vyzkoušejte něco nového. K dispozici máte kvalitně vybavenou posilovnu, ale nechybí ani spinning a hodiny aerobiku. Vyzkoušejte také speciální programy, které vás určitě zaujmou.

FunFit - Olomouc

12.07.2011 Olomouc

Navštivte fitness centrum a začněte efektivně redukovat svou hmotnost. K dispozici máte celou řadu služeb, jichž můžete využít. Jsou pořádány také různé akce, na kterých se musíte objevit. Vyzkoušejte něco nového.

Akademik Fitness - Olomouc

12.07.2011 Olomouc

Pokud již nevíte, jak na své tělo, pak navštivte fitness centrum, které vám pomůže redukovat vaši hmotnost. Nechybí celá řada služeb, jichž můžete využít. Také máte k dispozici solárium či saunu. Záleží pouze na vašich požadavcích.

New Fit studio - Šternberk

12.07.2011 Šternberk

Pokud chcete vyzkoušet něco nového, máte možnost navštívit fitness centrum, které na vás čeká s mnoha službami. K dispozici vám bude celá řada programů, jichž můžete využít. Začněte hubnout ještě dnes.

Club Koruna - Olomouc

12.07.2011 Olomouc

Navštivte fitness centrum a vyzkoušejte něco nového. K redukci váhy vám pomůže squash, schwinn cycling a také infrasauna. Můžete mimo jiné vyzkoušet také stolní tenis. Využijte i tréninkových hodin.

pondělí 3. říjen

Dnes má svátek Bohumil

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete