Statistika našeho portálu

  • 98 459 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 206 Míst a památek

Sport

Zobrazuji výsledky 51 - 60 z celkem 1551

K2 sport centrum - Zlín

12.07.2011 Zlín

Pokud chcete vyzkoušet něco nového a dopřát svému tělu to nejlepší, pak navštivte fitness centrum. K dispozici máte aerobní sál, power plate a také vám svými službami poslouží instruktoři, kteří poradí, jak správně cvičit.

Fitness vat - Zlín

12.07.2011 Zlín

Redukujte svou hmotnost a začněte efektivně hubnout. K dispozici máte vybavenou posilovnu a nechybí ani kardio zóna. Poslouží vám svými službami osobní trenér, vyzkoušíte jógu, pilates či zumbu.

Contours express - Zlín

12.07.2011 Zlín

Redukujte svou hmotnost a začněte cvičit. Dnes je totiž cvičení velmi důležité pro vaše zdraví. K dispozici máte fitness centrum s bohatě vybavenou posilovnou. Nechybí ani další možnosti cvičení. Záleží pouze na vašich požadavcích.

Fitness club Relax - Vsetín

12.07.2011 Vsetín

Navštivte fitness centrum a vyzkoušejte něco nového. Můžete si skvěle vytvarovat svou postavu. Poslouží vám také kardio zóna a nechybí spinning či alpinning. Je pouze na vás, kterých služeb využijete. Dopřeje si to nejlepší.

Sportcentrum Lazy - Rožnov pod Radhoštěm

12.07.2011 Rožnov pod Radhoštěm

Pokud chcete efektivně využít svůj čas, pak vám poslouží nejen fitness centrum s kvalitně vybavenou posilovnou, ale také ricochet, aerobik či schwinn. Je pouze na vás, které služby využijete.

Fitcentrum Podlesí - Valašské Meziříčí

12.07.2011 Valašské Meziříčí

Navštivte fitness centrum, které vám nabízí rozsáhlou posilovnu s 35 cvičebními pozicemi. K dispozici jsou nejnovější modely strojů. Mimo jiné můžete vyzkoušet ricochet a poslouží vám i kavárna či cukrárna.

Fitness Club Atlantik Vsetín

12.07.2011 Vsetín

Redukujte svou hmotnost a vyzkoušejte něco nového. K dispozici máte fitness centrum ve Vsetíně, kde na vás čeká kvalitně vybavená posilovna. Máte možnost vyzkoušet něco nového a dopřát svému tělu to nejlepší.

Fitness Hany Bany - Uherské Hradiště

12.07.2011 Uherské Hradiště

Navštivte fitness centrum v Uherském Hradišti a s poskytovanými službami budete maximálně spokojeni. K dispozici je power plate, vacu shape, kardio zóna a nechybí ani různé akce, jichž se můžete zúčastnit.

Fitness Hany Bany - Uherský Brod

12.07.2011 Uherský Brod

Pokud chcete vyzkoušet něco nového, nyní máte možnost. K dispozici je fitness centrum v Uherském Brodě. Máte v nabídce celou řadu služeb, jako je power plate, vacu shape, kardio zóna, ale také pedikúra či uvolnění lymfy.

Fitcentrum TJ Spartak Uherský Brod

12.07.2011 Uherský Brod

Pokud chcete efektivně zhubnout, navštivte fitness centrum, které vám efektivně redukujte vaši hmotnost. K dispozici je kvalitní posilovna a nechybí ani sauna či sportovní hala, kterou můžete využít pro různé aktivity.

pondělí 3. říjen

Dnes má svátek Bohumil

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete