Statistika našeho portálu

  • 98 908 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Chata Krásetín - Holubov

Holubov

Týdenní a více týdenní pronájem chaty 3+1 pro 5 osob, na okraji jihočeské vesnice Krásetín, pod nejvyšším vrcholem Blanského lesa - Kleť (1083m) - Šumavské podhůří. Z Krásetína vede na Kleť lanovka. Na vrcholu navštívíte nejstarší rozhlednu v Čechách s přilehlou restaurací a případně hvězdárnu. V chatě kompletně zařízená kuchyně sporák, lednice + mrazák, mikrovlnka, překapávač, dřez s teplou vodo…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Krásetín 72, Holubov
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Český Krumlov
Obec
Holubov

Fotogalerie k článku

Týdenní a více týdenní pronájem chaty 3+1 pro 5 osob, na okraji jihočeské vesnice Krásetín, pod nejvyšším vrcholem Blanského lesa - Kleť (1083m) - Šumavské podhůří. Z Krásetína vede na Kleť lanovka. Na vrcholu navštívíte nejstarší rozhlednu v Čechách s přilehlou restaurací a případně hvězdárnu. V chatě kompletně zařízená kuchyně sporák, lednice + mrazák, mikrovlnka, překapávač, dřez s teplou vodou, nádobí. Obývák - jídelní stůl, BTV, kamna na dřevo, el. přímotop s ventilátorem pro případný příhřev. Koupelna - vana, boiler, splach. WC splachovací. 2x ložnice 3 a 2 lůžka. Dětská postýlka na vyžádání nutno předem nahlásit. Zahrada oplocená, vzrostlé stromy, zahradní nábytek, zahradní gril, dětské písoviště, houpačka, bazén prům.3,6m nadzemní - bezpečný i pro malé děti. Parkování v uzavřené zahradě. Nástup vždy v sobotu od 14,00 hod. .  . .  Během pobytu budete mít celý objekt i se zahradou pouze pro sebe. .....

CENA:

Prázdninové měsíce:
9780,- Kč za objekt / týden ....

Ostatní měsíce:
7780,- Kč pro 4 - 5 osob /
6780,- Kč pro 3 osoby /
5780,- Kč pro 2 osoby . . .

SLEVA: Při obsazení dvou nebo více týdnů poskytujeme na každý další týden slevu 1000,-Kč.  . . .

V ceně je zahrnuto: Pronájem objektu zahrada + chata na týden, plně vybavená kuchyně, povlečení, studená - teplá voda, el. energie, plyn, nadzemní bazén prům. 3,6m, uzavřená zahrada, parkování v uzavřené zahradě, dříví - volně k použití do venkovního grilu nebo kamen, voda - pitná z řádu, úklid. Záloha 25% z celkové ceny pro zamluvení termínu. .  . .

V ceně není zahrnuto: Rekreační poplatek 15,- Kč za osobu / den. Platba v den příjezdu do18ti se neplatí. Vratná kauce - 2000,- Kč při příjezdu. Po ukončení pobytu bude kauce vrácena, může být odečtena hodnota případných škod. Během pobytu budete mít celý objekt i se zahradou pouze pro sebe. Majitel bydlí jinde.

Prosíme, pouze bez zvířátek.

Více se dovíte na našem Webu:  

www.dovolenaubytovani-jizni-cechy.cz

Možnosti stravování

Vlastní nebo 100m vzdálený místní stylový hostinec U Valentů s domácí kuchyní. V sousední obci Holubov 2x restaurace 1 km. Další možnosti v širším okolí.

Více se dovíte na našem Webu:  www.chatakrasetin.wbs.cz

Popis okolí

Vesnice Krásetín leží na okraji Českobudějovické pánve, která se zde zvedá v předhůří Šumavy zvané Blanský les s nejvyšší horou Kleť 1084 m - sedačková lanovka, rozhledna, hvězdárna Kleť. Právě z Krásetína vede na vrchol Kleti sedačková lanovka. Z rozhledny na vrcholu je za příznivého počasí vidět vrcholky rakouských Alp s ledovcem na Dachsteinu. V místních lesích, které začínají 100 m od chaty jsou vhodné podmínky pro houbaření, sběr lesních plodů. Krásetín je vzdálen 20 km jižně od Č. Budějovic, 11 km od Č. Krumlova a 33 km od Lipenské přehrady.

Více se dovíte na našem Webu:  www.chatakrasetin.wbs.cz

Tipy na výlet po okolí

Tipy na výlet
Český Krumlov na seznamu Unesco 12 km. Český Krumlov je nejen krásné město malá Praha ale i řeka Vltava zde poskytuje mnoho zábavy pro návštěvníky města. Jelikož zde Vltava tvoří téměř osmičku, můžete si zde půjčit loď i zcela bezpečný raftový člun projedete městem zkusíte si sjet jez který bývá hojně sledován ostatními z břehu a po projetí městem můžete loď opě vrátit a to pouze 200m od místa kde jste si člun vypůjčily - díky tvaru průtoku řeky městem. Další atrakcí města je samozřejmě zámek s anglickým parkem, ve kterém je umístěno známé divadlo s otáčivým hledištěm. Areál zámku je jedním z nejrozsáhlejších ve střední Evropě. Zahrnuje čtyřicet budov a palácových stavení soustředěných kolem pěti zámeckých nádvoří a sedm hektarů zámecké zahrady.
České Budějovice nádherné čtvercové náměstí se Samsonovou kašnou, Černá věž, Masné krámy - chrám piva a jídla v J.Č. 20 km,
Hluboká zámek, ZOO, tenis, golf - 18. jamkové hřiště 25 km.
Temelín návštěva informačního centra jaderné elektrárny.
Lipno koupání, jachting, Schwarzenberský plavební kanál33 km,
Třeboň zámek, lázně, rybníky 45 km,
Holašovice typická Jihočeská vesnice selské baroko - Unesco 13 km.
Zlatá koruna 7 km - raně gotický klášter ze 13. stol. - muzeum, vodácké stanoviště na Vltavě. - více
Dívčí Kámen 2,5 km - zřícenina gotického hradu nad vltavským kaňonem, vodácký kemp u Vltavy.
Tábor 65 km - na řece Lužnici město se středověkým rázem uliček a stavení, husitské muzeum, katakomby
Chýnovské jeskyně.
Orlík nad Vltavou zámek na vysokém skalnatém ostrohu nad řekou Vltavou,
Orlická přehrada. Písek - nejstarší kamenný most v Čechách, zaplaven při povodních v roce.
Jindřichův Hradec velký komplex budov hradu a zámku je po Pražském hradu a zámku v Českém Krumlově třetím nejrozsáhlejším památkovým objektem v ČR, Jindřichohradecká úzkokolejka.
Červená Lhota - zámek stojí v malebném prostředí na skále uprostřed rybníka.
Linz Rakousko 85 km, Solnohradská jezera v Alpách s městem Salzburg 170 km.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete