Statistika našeho portálu

  • 96 481 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Horský hotel u Pašeráka - Jáchymov

Jáchymov

Horský rodinný hotel U Pašeráka se nachází nedaleko světoznámého lázeňského města Jáchymov, v rekreační a výletní obci Suchá, v nadmořské výšce 932 m n.m.. Celá tato oblast je obklopena tajemnými lesy s řadou vyvěrajících křišťálových pramenů v romantických údolích Krušných hor, kterým dominuje jejich nejvyšší hora Klínovec 1244 m n.m. Hotel je situován do klidného prostředí těchto míst, proto zd…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Suchá/64, Jáchymov
Oblast
Severozápad
Kraj
Karlovarský kraj
Okres
Karlovy Vary
Obec
Jáchymov

Fotogalerie k článku

Horský rodinný hotel U Pašeráka se nachází nedaleko světoznámého lázeňského města Jáchymov, v rekreační a výletní obci Suchá, v nadmořské výšce 932 m n.m.. Celá tato oblast je obklopena tajemnými lesy s řadou vyvěrajících křišťálových pramenů v romantických údolích Krušných hor, kterým dominuje jejich nejvyšší hora Klínovec 1244 m n.m. Hotel je situován do klidného prostředí těchto míst, proto zde najdou klid a odpočinek i ti nejnáročnější hosté.

Možnosti stravování

Pohodová rodinná atmosféra hotelu vás zláká posedět v hospůdce s krbem nebo pod širým nebem na terase. Nabízíme Vám 3 druhy točeného piva a další velký výběr nealkoholických a alkoholických teplých i studených nápojů. Stravování nabízíme formou snídaní, polopenzí nebo plných penzí za příznivé ceny, na výběr jsou také minutkové speciality – to vše z vynikající domácí kuchyně. K ubytování vám v hotelu nabízíme celkem 16 ubytovacích míst v útulných 2-, 3- a 4-lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Rádi pro vás zajistíme uspořádání různých společenských akcí – svatby, skupinové stravování, prezentační a společenské akce, školení, oslavy apod.

Popis okolí

Okolí hotelu nabízí mnoho sportovního vyžití – je zde řada turistických a cyklistických tratí s krásnými výhledy na panoramata Krušných hor, řada běžkařských tratí, sjezdových tratí v Jáchymově, Božím Daru, Klínovci půjčovny lyžařských potřeb, lyžařské školy, přes 14 km sjezdových tratí z nichž některé jsou osvětlené – vše do 15 minut jízdy autem od hotelu. Přímo u hotelu nabízíme možnost pronájmu tenisového kurtu. Kulturní vyžití v okolí hotelu nabízí především lázně Jáchymov řada památek - kostely, mincovna, sedačková lanovka s možností přepravy kol a lyží na vrchol Klínovce, božídarské rašeliniště, město Ostrov, Karlovy Vary a celý lázeňský trojúhelník, nedaleký hraniční přechod do Německa městečko Oberwiesenthal s letní sáňkařskou drahou, kabinovou lanovkou, museem lyžování, úzkorozchodnou železnicí a střediskem zimních sportůa mnohé další památky a zajímavosti. V případě zájmu vám rádi pomůžeme s doporučením a výběrem výletů v západních Čechách a dle možností Vám zajistíme rezervaci i pomůžeme s vhodným spojením.

Tipy na výlet po okolí

Parkování je možné přímo u objektu bez poplatku. Domácí mazlíčky taktéž rádi přivítáme. Od roku 2003 jsme nově navázali spolupráci s lázněmi Jáchymov, kde mohou naši hosté využít některých lázeňských procedur. Jedná se např. o různé druhy masáží včetně thajských, perličkové, uhličité a radonové koupele, možnost pronájmu bazénu, fitness, sauny, solária a možnosti využití solné jeskyně.Hotel je v provozu celoročně a po celý rok vám rádi budeme nabízet naše služby a těšit se na vaší návštěvu.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete